Úvod Ostatné 3D pero pre profesionálov

3D pero pre profesionálov

175
3Doodler 3D Pro+
3Doodler 3D PRO+

Môže to však byť aj zaujímavý tip na vianočný darček pre tých, ktorí už majú všetko

Podľa svojho výrobcu je 3Doodler PRO+ najvyspelejšie profesionálne tlačové pero na svete. Elegantný a spoľahlivý model PRO+ ponúka odborníkom v oblasti dizajnu a profesionálom slobodu a flexibilitu s ľahko použiteľnou technológiou.

3Doodler 3D PRO+
3Doodler 3D PRO+

Architekti, umelci, dizajnéri a vynálezcovia tak majú na dosah vynikajúci výkon vďaka ergonomickému tvaru a pokrokovej technológii, ktorá zvládnehodiny kreatívneho používania. Vďaka mnohým možnostiam nastavenia teploty a rýchlosti sa PRO+ postará o precízne dokončenie každého projektu. Veľkou výhodou je schopnosť práce s množstvom materiálov vrátane dreva, medi, bronzu, nylonu, ABS, PLA a FLEXY.

3Doodler 3D PRO+
3Doodler 3D PRO+

Je tak univerzálny, že môže fungovať aj ako opravný alebo hmatový učebný nástroj pre iné odvetvia. Od upevňovania podlahových dosiek a opráv spojovacích skriniek až po prototypy a rozširovanie 3D modelov nemá škála prípadov použitia pre 3Doodler PRO+ obdobu.

Balenie PRO+ obsahuje užívateľskú príručku so vzorovými projektmi a tipmi na rozvoj zručností, šesť druhov tvorivého materiálu (napríklad drevo, nylon a kov), mini DoodlePad, sadu trysiek a kompletnú sadu medzinárodných adaptérov, aby ste mohli vytvárať svoje profesionálne diela odkiaľkoľvek na svete.

3Doodler 3D PRO+
Obsah balenia modelu 3Doodler 3D PRO+