Úvod Quanta WHITE Peugeot sa vracia ku koreňom – navrhol prenosný gril

Peugeot sa vracia ku koreňom – navrhol prenosný gril

34

Prenosné grily SIGNATURE Allure, navrhnuté Peugeot Design Labom majú doživotnú záruku, vzťahujúcu sa na liatinovo-smaltovanú grilovaciu platňu a horáky z nehrdzavejúcej ocele na plynových modeloch. Elektrická verzia je vybavená výhrevným telesom, umožňujúcim zvýšenie teploty z 0 na 300° C už za 9 minút.

Spoločnosť LE MARQUIER, sídliaca blízko Bayonne v juhozápadnom Francúzsku,  známa výrobou špičkových prenosných stolových grilov, oslovila odborníkov z oddelenia PEUGEOT Design Lab s požiadavkou, aby využili svoje špecifické výrobné postupy s dôrazom na  vysokú kvalitu na vytvorenie prenosných grilov Allure. Gril bol špeciálne navrhnutý tak, aby ho bolo možné vyrábať v súčasných prevádzkach spoločnosti Le Marquier.

Elegantný štýl prenosných grilov Allure odzrkadľuje nielen ich kvalitu, ale zároveň decentne odkazuje na korene spoločnosti LE MARQUIER v Baskicku a vo francúzskom regióne Landes. Bohatá fantázia oboch výrobcov pokračuje ďalej. Zaoblené línie grilovacej platne vraj pripomínajú vlny Atlantiku, pieskové duny a baskické kopce. Jej tvar vizuálne upriamuje pozornosť na dve ovládacie tlačidlá, vďaka čomu pôsobí gril jednoduchšie a užívateľsky príjemnejšie. Vynikne to najmä v dvojfarebnej verzii “Duo”, pri ktorej vrchná časť  z čiernej ocele kontrastuje so spodnou v striebornom nerezovom prevedení.

Pre spoločnosť LE MARQUIER  je charakteristický dôraz na špičkovú kvalitu materiálov. Aj preto majú prenosné grily SIGNATURE Allure doživotnú záruku, vzťahujúcu sa na liatinovo-smaltovanú grilovaciu platňu a horáky z nehrdzavejúcej ocele na plynových modeloch. Elektrická verzia je vybavená výhrevným telesom, umožňujúcim zvýšenie teploty z 0 na 300° C už za 9 minút. Farby francúzskej trikolóry, ktorá je súčasťou loga spoločnosti “LE MARQUIER” na prednej strane grilu umocňujú celkový dojem z jeho prevedenia.

Na úvod tri modely

Do kolekcie Allure, navrhnutej Peugeot Design Labom,  patria tri modely. Plynový model “Duo” s prednou časťou z nerezovej ocele a s povrchovou úpravou z kvalitnej čiernej žiaruvzdornej farby je k dispozícii za odporúčanú cenu 549 eur, vrátane DPH.  Model “Inox”, ktorý má prednú stranu z nerezovej ocele s antikoróznou úpravou so zvýšenou odolnosťou voči morskému vzduchu je k dispozícii v elektrickej aj plynovej verzii za odporúčanú cenu 599 eur, vrátane DPH.

Prenosné grily Allure je možné zakúpiť cez webovú stránku lemarquier.com a vo vybraných krajinách sú taktiež k dispozícii aj v maloobchodnej sieti Maison LE MARQUIER.