Úvod Quanta BLACK MOMENTUM True Wireless 2: 7-hodinová výdrž a zvuk na prvom mieste

MOMENTUM True Wireless 2: 7-hodinová výdrž a zvuk na prvom mieste

84

Nové slúchadlá Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 dorazia na trh už počas apríla v čiernej farbe, ďalšie farebné vyhotovenia dorazia neskôr. Očakávaná koncová cena noviniek bude na úrovni 299 eur.

Bezdrôtové slúchadlá nie sú iba o štýle a pohodlí. Vďaka novým slúchadlám MOMENTUM True Wireless 2 od spoločnosti Sennheiser môžete posunúť na prvé miesto zvuk. Druhá generácia slúchadiel MOMENTUM True Wireless od audio špecialistu Sennheiser bola vyvinutá s ohľadom na náročných milovníkov zvuku.

Výnimočnú kvalitu zvuku dosahujú vďaka zvukovej technológii, ktorá predefinuje štandard pre skutočné bezdrôtové slúchadlá. 7 milimetrové dynamické meniče Sennheiser vytvárajú vynikajúci stereofónny zvuk s hlbokými basmi, prirodzenými strednými tónmi a čistými a podrobnými výškami. Vďaka vstavanému ekvalizéru a aplikácii Smart Control od spoločnosti Sennheiser môže byť tento zvukový zážitok dokonale prispôsobený vášmu vkusu.

Nové aktívne potlačenie hluku zabezpečuje, že si ich prejav budete môcť vychutnať aj v hlučných prostrediach. Ak si to však situácia vyžaduje, funkcia „transparentného počúvania“ umožní preniknúť okolitým zvukom na jeden dotyk. Tak môžete pohodlne viesť aj konverzáciu bez toho, aby ste si museli slúchadla vybrať z uší.

MOMENTUM True Wireless 2 sú pripravené aj na celodenné prehrávanie. Štandardná výdrž je 7 hodín, ktorú môžete jednoducho predĺžiť až na 28 hodín nabíjaním pomocou dodávaného puzdra. Samotná konštrukcia prešla taktiež zmenami. Okrem výzoru mysleli v Sennheiseri aj na kvalitu materiálov. Príkladom je ikonický dizajn rotácie Sennheiser, vyrobený vo vysoko kvalitnom kovovom prevedení s pozlátenými nabíjacími konektormi.

Základná špecifikácia:

Akákoľvek interakcia so slúchadlami je veľmi intuitívna vďaka prispôsobiteľným dotykovým ovládačom, ktoré umožňujú ovládanie zvuku, hovorov i aktiváciu hlasových asistentov, ako je Google Assistant alebo Apple Siri. Rovnako predvídajú vaše potreby: praktická funkcia Smart Pause automaticky pozastaví prehrávanie zvuku, keď slúchadlá vyberiete z uší a opäť obnoví, keď si ich vložíte naspäť.

Nové slúchadlá MOMENTUM True Wireless 2 dorazia na trh už počas apríla v čiernej farbe, ďalšie farebné vyhotovenia dorazia neskôr. Očakávaná koncová cena noviniek bude na úrovni 299 eur.