Úvod Práčky a sušičky Dizajnový set od AEG: Prémiová hi-tech pračka a sušička BlackEdition

Dizajnový set od AEG: Prémiová hi-tech pračka a sušička BlackEdition

868
AEG BlackEdition

Oba spotrebiče AEG majú byť špičkou vo svojej triede, funkcionalite sekunduje aj moderný vzhľad a kvalitné materiály

Nové pračky AEG série BlackEdition ponúkajú špeciálny program „MyWash“, optimalizovaný pre každodenné oblečenie s veľkou kapacitou 5 kg (celková kapacita pračky je až 9 kg). Práčka dokonalo vyperie mix bavlny a syntetiky za príjemných 49 minút, kúzlo však tkvie vo vysokej účinnosti aj pri nižšej teplote. Vďaka tomu tak prádlo ostane dlhšie „ako nové.“

AEG BlackEdition

Program „MyDry“ sušičky z novej série BlackEdition predstavuje rovnako vhodnú voľbu pre zmiešaný obsah. Navyše, v spolupráci s práčkou z edície BlackEdition trvá kompletný cyklus prania a sušenia menej ako než 3 hodiny. Odpadá navyše potreba ďalšieho triedenia vďaka vhodnosti pre zmiešaný obsah.

AEG BlackEdition

Práčka z novej série BlackEditien patrí do energetickej skupiny A +++ -70%, sušička zase A +++, čím sa zaradila medzi najúspornejšie sušičky na našom trhu. Naspäť ale k unikátnej funkcii párovania. Tá prepája prášku so sušičkou pomocou aplikácie My AEG Care. Tá vás po skončení prania notifikáciou upozorní na to, že je čas obsah práčky premiestniť do sušičky a poradí vám aj vhodný program.

AEG BlackEdition

Voda z vodovodu obsahuje často minerály, ktoré môžu byť aj pomerne agresívne. Práčky AEG s technológiami SoftWater sú prvými na svete, ktoré z vody odstraňujú aj takéto zložky. Filtračný systém s kompenzáciou iónov optimalizuje kvalitu vody, analyzuje pracie prostriedky a umožňuje dosahovať maximálnu účinnosť aj pri najnižších teplotách.

Čítajte viac:

ThinQ: Smart práčka od LG za vás nastaví aj optimálny prací program

Sušička v ničom nezaostáva. Neustále monitoruje vlhkosťou pomocou špeciálnych snímačov a upravuje potrený čas, ktorý je potrebný na dôkladné vysušenie. Senzory dokážu rozpoznať aj to, či náhodou nejde o hrubý či viacvrstvové oblečenie a následne optimalizovať sušenie.

Cena tohto setu by sa mala pohybovať okolo hranice dvetisíc eur.