Úvod Quanta WHITE AirDresser: Inteligentná skriňa, ktorá osvieži oblečenie

AirDresser: Inteligentná skriňa, ktorá osvieži oblečenie

47
Foto: Samsung

AirDresser osviežuje oblečenie pomocou systémov Jet Air a Air Hangers. Pomocou intenzívnych prúdov vzduchu uvoľňuje a odstraňuje zachytený prach, a to aj zvnútra tkaniny.

AirDresser dokáže účinne osviežiť a obnoviť oblečenie a to aj z tých najcitlivejších materiálov. Košele, blúzky alebo nohavice stačí jednoducho zavesiť do skrine –  pretože toto zariadenie má naozaj také rozmery – a napríklad aj pomocou aplikácie v smartfóne aktivovať príslušný program. A čo sa začne diať potom?

AirDresser začne oblečenie osviežovať pomocou systémov Jet Air a Air Hangers. To znamená, že pomocou intenzívnych prúdov vzduchu uvoľňuje a odstraňuje zachytený prach, a to aj zvnútra tkaniny. Funkcia Jet Steam jemne dezinfikuje odevy a zbavuje ich baktérií, zatiaľ čo systém Heatpump Drying sa o oblečenie jemne stará sušením pri nízkej teplote, čím zamedzuje prípadnému zrazeniu sa a poškodeniu odevu.

AirDresser je taktiež vybavený deodorizačným filtrom, ktorý zachytáva a odstraňuje pachy a zároveň zabraňuje ich hromadeniu vo vnútri prístroja. Má dokonca prachový filter, ktorý udržiava vnútro komory v čistote zachytávaním prachu poletujúceho vo vzduchu.

Cena a dostupnosť zariadenia v čase publikovania tohto článku ešte neboli upresnené.