Úvod Domáce reproduktory a soundbary Alexa si to namierila už aj do špičkových produktov Bowers&Wilkins

Alexa si to namierila už aj do špičkových produktov Bowers&Wilkins

21
Bowers&Wilkins
Alexa aktuálne prichádza do série Bowers&Wilkins Formation.

Aktualizácia súčasných produktov Bowers&Wilkins prebehne bezdrôtovo v priebehu prvého kvartálu tohto roka.

Informácia o implementácii hlasového asistenta do high-endových produktov značky Bowers&Wilkins sa týka zatiaľ iba produktov modelového radu Formation Suite. Tie už v dohľadnej dobe budú môcť využiť všetky benefity, ponúkajúce komunikácia s Alexou.

Vďaka nej si budú môcť užívatelia napríklad hlasom ovládať reproduktory využitím zariadení podporujúcich Alexu (ako napríklad Amazon Echo) a získať tak neobmedzený prístup k službám ako Amazon Music, Pandora, Sirius XM či TuneIn. Predstavitelia B&W zároveň oznámili, že ďalšie služby budú postupne pribúdať v najbližších mesiacoch.

A pokiaľ ide o hudobné služby, je tu aj ďalšia zásadná novinka. Tou je aktualizácia aplikácie Bowers&Wilkins Home, ktorá po novom rozširuje prístup ku streamovacím službám ako Deezer, Tidal alebo Qobuz.

Čítajte viac:

Bose Headphones 700 „soapstone“ sú highendové slúchadlá, navrhnuté špeciálne pre ženy

Obsah bude prechádzať samotnou aplikáciou, čo umožní užívateľom jednoducho vyhľadávať pesničky, albumy či rádiá naprieč rôznymi službami a spríjemní tak užívateľské ovládanie. Táto aplikácia bude dostupná v druhom štvrťroku.