Úvod Quanta BLACK Sennheiser má nové bezdrôtové štupľové slúchadlá za zaujímavú cenu

Sennheiser má nové bezdrôtové štupľové slúchadlá za zaujímavú cenu

218

Nové slúchadlá Sennheiser CX 350BT a CX 150BT sú vďaka kvalite zvuku, dlhotrvajúcej životnosti batérie 10 hodín, minimálnej hmotnosti a kompaktným rozmerom ideálnymi na cesty a pre ľudí s aktívnym životným štýlom.

Model Sennheiser CX 350BT má navyše špeciálne tlačidlo hlasového asistenta pre rýchly prístup k Siri alebo Google Assistant.

Pokiaľ ide o kvalitu posluchu, slúchadlá sa môžu pochváliť podporou zvukových kodekov SBC a AAC, ktorá zaručuje vysoko kvalitný zvukový zážitok.  Model CX 350BT má navyše aj podporu AptX  a AptX Low Latency.

Na kompatibilných zariadeniach udržuje AptX Low Latency zvuk v dokonalej synchronizácii s dejom na obrazovke – čo je ideálne pri sledovaní filmov alebo hraní hier, kedy vás vie akékoľvek odchýlenie zvuku od obrazu dokáže naozaj poriadne vytrápiť.

Slúchadlá CX 350BT a CX 150BT sú tiež kompatibilné s rozhraním Bluetooth 5.0, ktoré zaisťujú rýchle a spoľahlivé pripojenie a vďaka viacnásobnému spárovaniu sa dajú súčasne pripojiť k dvom zariadeniam.

Ich ďalšou prednosťou je 10-hodinová výdrž batérie a rýchle nabíjanie pomocou portu USB-C. Štyri rôzne veľkosti „štupľov“ uľahčujú zvyšujú komfort pi nosení a ponúkajú vynikajúcu izoláciu hluku na cestách. Oba modely budú k dispozícii v čiernej a bielej farbe.

CX 350BT má navyše špeciálne tlačidlo hlasového asistenta pre okamžitú interakciu na dotyk so Siri alebo Google Assistant, ako aj ďalšie inteligentné funkcie. Prostredníctvom intuitívneho ekvalizéra v aplikácii Sennheiser Smart Control možno prispôsobiť zvukový zážitok presne podľa individuálnych preferencií. Aplikácia ponúka aj aktualizácie firmvéru a režim podcastov na vylepšenie hlasového obsahu.

Slúchadlá Sennheiser CX 150BT sú k dispozícii už teraz v čiernej farbe za cenu približne 70 eur. Biela farba bude k dispozícii už od februára. Slúchadlá CX 350BT sú dostupné za cenu 102 eur v čiernej a bielej verzii už od februára.