Úvod Mobily Black Friday sa blíži, Samsung nečakane vrátil do ponuky bývalú vlajkovú loď...

Black Friday sa blíži, Samsung nečakane vrátil do ponuky bývalú vlajkovú loď S8

55
Smartfón Galaxy S8 sa nečakane opäť objavil v oficiálnej ponuke Samsungu.

Jednou z prvých spoločností je Samsung, ktorá prináša do predaja bývalú vlajkovú loď Galaxy S8 a zlacňuje aj niekoľko noviniek

Tá svoju Black Friday (oficiálne až 29.11.) ponuku odštartovala už včera prostredníctvom svojich oficiálnych webstránok so zľavou až 20% na vybrané produkty. Kvôli Black Friday dokonca opäť zaradila do predaja mobilný telefón S8, ktorý oficiálne už nebol ani v ponuke.

Smartfón sa môže pochváliť  odolnosťou voči vode a prachu triedy IP68, rýchlym a bezdrôtovým dobíjaním, podporuje MicroSD karty s kapacitou až 256 GB. Taktiež je vybavené 8 Mpx predným fotoaparátom so svetelnosťou F1,7, šikovným automatickým zaostrovaním a 12 Mpx zadným fotoaparátom so svetelnosťou F1,7 a snímačom Dual Pixel, ktorý zaručuje maximálnu kvalitu snímok pri zhoršených svetelných podmienkach, ich vysokú ostrosť a dokonalejšie spracovanie).


Počas akcie si tak môžete zakúpiť napríklad Samsung Galaxy S10e za 529 eur či Galaxy S8 len za 349 Eur (v predaji od 22. 11.). V ponuke sú však aj ďalšie zľavnené zariadenia ako Galaxy S10, A50, A40, A30s alebo tablet Galaxy Tab S5e. Viac informácii nájdete na stránke výrobcu: TU.