Úvod Chladničky a mrazničky Nová kombinovaná chladnička Bosch s mimoriadnou kapacitou

Nová kombinovaná chladnička Bosch s mimoriadnou kapacitou

659
Bosch
Bosch KGN86AIDP

691  litrov, ktoré ponúka chladnička Bosch KGN86AIDP predstavuje impozantný objem, na Slovensko však dorazí až na jeseň.

Nová kombinovaná chladnička Bosch KGN86AIDP ponúka extrémnu kapacitu až 691 litrov a navyše aj celý rad užitočných funkcií. Tie vám uľahčia jej používanie a pomôžu udržať potraviny čo najdlhšie čerstvé.

Bosch KGN86AIDP
Bosch KGN86AIDP

Novinka prekvapí predovšetkým svojou veľkou kapacitou chladničky (479 l) ako aj mrazničky (140 l). Pohodlne v nej schováte aj naozaj veľké nákupy alebo objemné potraviny. Zároveň ponúka optimálne podmienky pre rôzne druhy potravín. Dve priehradky na zeleninu či ovocie VitaFresh Plus majú každá vlastnú reguláciu vlhkosti. Suchá zóna s nízkym stupňom vlhkosti je ideálna pre hygienické uloženie mäsa a rýb.

Čítajte viac: Ikonická chladnička LG InstaView oslavuje milión predaných kusov

Bosch KGN86AIDP
Bosch KGN86AIDP

Model je zaradený do najúspornejšej energetickej triedy A+++ (Na stupnici tried od A+++ do D.) a vďaka technológii NoFrost už nebudete musieť spotrebič odmrazovať. LED žiarovky zaručujú dokonalé a rovnomerné osvetlenie vnútorného priestoru chladničky, popritom však neoslňujú. Máte tak dokonalý prehľad o jej obsahu.

Bosch KGN86AIDP
Bosch KGN86AIDP

Bezrámové sklenené poličky EasyAccess sú odolné voči nárazu a vysúvajú sa ľahko a pohodlne. S funkciou Home Connect Ready môžete chladničku pripojiť do inteligentnej domácnosti a kontrolovať a upravovať nastavenia zo svojho mobilného telefónu alebo tabletu. Nastavenie je taktiež možné jednoducho upravovať na intuitívnom LCD displeji vo dverách chladničky. Na českom a slovenskom trhu bude model KGN86AIDP k dispozícii od októbra 2020.

Bosch: Len o 10 cm širšia chladnička poskytne o 20 percent väčší objem