Úvod Ostatné Luxus pre domácich majstrov: Bosch predstavuje nových domácich pomocníkov z YOUseries

Luxus pre domácich majstrov: Bosch predstavuje nových domácich pomocníkov z YOUseries

187

Aumulátorový skrutkovač, multibrúska a ručný vysávač Bosch YOUseries by mali podľa výrobcu nadchnúť luxusným vzhľadom ako aj mimoriadne kompaktnými rozmermi.

Produkty, patriace do YOUseries sú o 50 % menšie než 12V verzie, napriek tomu ale sľubujú vysoký výkon a silu vďaka vyššej kapacite akumulátorových článkov optimalizovaných pre príslušné aplikácie. Bez ohľadu na to, či ide o vŕtanie, skrutkovanie, brúsenie alebo vysávanie. Produkty sú balené v dizajnových boxoch, za ktoré by sa nemala hanbiť žiadna moderná domácnosť.

Akumulátorový skrutkovač poslúži bez ohľadu na to, či vŕtate, skrutkujete alebo uvoľňujete skrutky – stačí požadovanú funkciu zvoliť posuvným voličom a zrozumiteľnými symbolmi na vrchu nástroja. Nastavenia voľby prevodu a smeru otáčania sa vykonávajú jednoducho a rýchlosť možno premenlivo upravovať s využitím spúšťača rýchlosti.

Vďaka bezuhlíkovému motoru funguje akumulátorový skrutkovač zo série YOUseries mimoriadne efektívne pri akomkoľvek využití. Mimoriadne kompaktný a výkonný motor umožňuje zaskrutkovať 90 skrutiek s veľkosťou 4 x 40 milimetrov na jedno nabitie 4,0 Ah akumulátora.

Multibrúska

Akumulátorová multibrúska zo série YOUseries je určená na malé až stredne veľké projekty. Povrch rýchlo a ľahko mení na zamatovo hebký – nezáleží na tom, či je predmetom projektu doska na kuchynskú poličku, záhradné kreslo alebo dekoratívny kúsok nábytku.

Vďaka praktickej a ľahko použiteľnej konštrukcii sadne bezchybne do ruky a prenikne aj do stiesnených priestorov. Toto výkonné, avšak kompaktné náradie je možné ľahko zapnúť alebo vypnúť jediným tlačidlom v hornej časti. Okrem toho ho možno pripojiť k všetkým bežným jednotkám na odsávanie prachu Bosch prostredníctvom uchytenia na odsávanie prachu pružnou hadicou.

Prenosný vysávač

Praktický akumulátorový prenosný vysávač dopĺňa množstvo malých každodenných pomocníkov série YOUseries. Vysáva veľa nečistôt – vrátane omrviniek, prachu, nečistôt a zvieracích chlpov – veľmi rýchlo a vďaka integrovanému filtru aj používateľsky prívetivo. Filter je možné vyčistiť alebo vymeniť rýchlo a ľahko v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Všetky tri akumulátorové nástroje série YOUseries sú dodávané s pripojovacím portom USB-C, a tak ich možno ľahko a rýchlo nabiť pomocou USB nabíjačky. K dispozícii budú od októbra tohto roka, neskôr túto rodinku  doplnia ďalšie nástroje.