Úvod Quanta WHITE Bosch má dve nové cenovo dostupné píly pre pohodlné práce na záhrade

Bosch má dve nové cenovo dostupné píly pre pohodlné práce na záhrade

91
Bosch UniversalChain

Výkonný motor na nových pílach Bosch dopĺňa bočná olejová nádrž a automatický systém mazania reťaze.

Dve novinky od spoločnosti Bosch sľubujú rýchle, čisté, bezpečné a komfortné rezanie. Nové káblové reťazové píly s dĺžkou lišty 35 a 40 centimetrov (UniversalChain 35 a UniversalChain 40) ponúkajú nový dizajn s bočnou nádržou na olej na mazanie reťaze. Plnenie oleja je nielen jednoduchšie, no predovšetkým čistejšie ako pri reťazových pílach s otvormi na zadnej strane. Olejový filter je umiestnený na dne nádrže, pričom jeho špeciálne vyvinutý závit zabezpečí, že viečko utiahnete iba dvomi až tromi otočeniami.

Bosch UniversalChain

Nezáleží na tom, či chcete spracovať trámy alebo kmene stromov na palivové drevo. Odvetviť alebo skrátiť malé až stredne veľké stromy, alebo odstrániť staré záhradné ploty. Reťazové píly sa ľahko ovládajú a sú veľmi obratné. Reťaz v spojení s automatickým mazacím systémom a výkonným motorom s výkonom 1 800 W s rýchlosťou reťaze dvanásť metrov za sekundu sa postarajú o vysoký rezný výkon.

Bosch UniversalChain

Systém Bosch SDS umožňuje ľahké napínanie, nastavovanie a údržbu reťaze, bez použitia náradia v niekoľkých jednoduchých krokoch. Stabilná ochrana rúk s integrovaným spätným brzdovým systémom poskytuje dodatočnú kontrolu a bezpečnosť.  Ochrana používateľa proti spätnému rázu zastaví pílu okamžite pri vychýlení z polohy. Kompletné vybavenie reťazových píl a ich nízka hmotnosť sú navrhnuté tak, aby bolo rezanie čo najjednoduchšie. Jednoducho, aby každý rez sedel.

Reťazové píly UniversalChain 35 a UniversalChain 40 sú už v predaji za cenu 119,99 EUR, resp. 139,99 EUR.