Úvod Quanta BLACK Bose Headphones 700 „soapstone“ sú highendové slúchadlá, navrhnuté špeciálne pre ženy

Bose Headphones 700 „soapstone“ sú highendové slúchadlá, navrhnuté špeciálne pre ženy

38
Bose
Špeciálna "ženská" edícia slúchadiel Bose 700 stojí necelých 400 eur.

Bose Noise Cancelling Headphones 700 v limitovanej ženskej edícii „soapstone“ využívajú nové reproduktory a ich zvukové vlastnosti sú nastavené tak, aby si poslucháč vychutnal vyrovnanú a vernú reprodukciu pri počúvaní rôznych hudobných žánrov.

Pre odrušenie okolitých ruchov využívajú Bose Headphones 700 celkom 8 mikrofónov, ktoré monitorujú okolité zvuky zo všetkých strán. Vďaka tomu  presne rozlíšia hlas používateľa pri handsfree hovoroch a umožňujú nadštandardnú čistotu a zrozumiteľnosť handsfree hovorov aj v hlučnom prostredí.

Bose
Na účinné potlačenie okolitých ruchov využívajú slúchadlá 8 mikrofónov.

To platí aj pri diktovaní príkazov niektorému z hlasových asistentov. Na výber je Siri, Google Assistant aj Amazon Alexa. Po inštalácii príslušnej aplikácie má užívateľ(ka) k dispozícii až 11 úrovní miery potlačenie ruchov z okolia. Z nich si môže zvoliť tri, ktoré potom ľahko prepína pomocou tlačidla na slúchadlách.

Špeciálna funkcia “Conversation mode” umožňuje v prípade potreby so slúchadlami na hlave úplne prirodzene komunikovať s ľuďmi okolo bez toho, aby ste zvyšovali hlas. Ak na vás niekto prehovorí, jednoducho stlačíte tlačidlo, elektronika vypne prehrávanie hudby a do slúchadiel naopak pustí zvuk okolia vrátane vášho vlastného hlasu. Po rozhovore stačí stlačiť akékoľvek tlačidlo a hudba pokračuje.

Na plne nabitú batériu vydržia slúchadlá s využitím bluetooth hrať pri aktivovanej funkcii potlačenia okolitých ruchov až 20 hodín. V prípade potreby k nim možno jednoducho pripojiť kábel.

Čítajte viac: Philips uvádza na trh ultraľahké bezdrôtové slúchadlá s účinným potláčaním hluku

Slúchadlá Bose Noise Canceling Headphones 700 soapstone sú na našom trhu dostupné v cene mierne pod hranicou 400 eur.

Na tomto videu nie je vyššie uvedená limitovaná séria, ale štandardné bluetooth slúchadlá Bose série 700, dizajn aj technológie sú však prakticky identické: