Úvod Nezaradené CaldoDesign je moderný ohrievač s retro dizajnom

CaldoDesign je moderný ohrievač s retro dizajnom

382

Po dvoch ohrievačoch vzduchu CaldoSilent a CaldoSilent Eco prichádza na trh aj dizajnovo jednoznačne zaujímavejší model CaldoDesign. Talianska značka Olimpia Splendid zúročuje svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti chladenia a ohrevu vzduchu aj v tomto ohrievači a predstavuje ďalší vydarený produkt.

Na rozdiel od starších modelov CaldoDesign patrí z hľadiska dizajnu do celkom iného súdka. Už to nie je ten účelný a praktický vzhľad, guľaté telo uchytené v hliníkovom ráme a lesklé kruhové ovládacie prvky je natavený skôr do modernej retrodomácnosti. O tvorbu tepla sa starajú efektívne keramické odporové prvky s automatickou ochranou proti prehriatu a lepšie smerovanie prúdu tepla pomáha dosiahnuť práve otočné uchytenie guľového tela v ráme.

CaldoDesign je vďaka svojim malým rozmerom a nízkej hmotnosti dobrým spoločníkom aj na chatu či na výlety, nebude však problémom prenášať ho aj medzi miestnosťami v dome, takže počas zimy alebo v prechodnom období sa môžete ohrievať všade tam, kde potrebujete. Ohrievaču nechýba nič zo štandardnej výbavy, vrátane automatického udržiavania teploty priestoru nad bodom mrazu alebo možnosť zapnutia len ventilátora bez ohrevu.

Malý ohrievač s rozmermi len 25×25×21 cm si môžete v európskych eshopoch zaobstarať za zhruba 35 EUR.

Zdroj: olimpiasplendid.it