Úvod Quanta SMART CES 2020: S aplikáciou Philips Baby+ môžete kontrolovať vývoj dieťaťa

CES 2020: S aplikáciou Philips Baby+ môžete kontrolovať vývoj dieťaťa

117
Baby+
Aplikácia NBaby1 je bezplatná, vhodná pre iOS aj Android.

Bezplatná aplikácia Baby+ umožní rodičom nielen monitorovať a kontrolovať vývoj dieťaťa, ale ponúka im aj množstvo rád a tipov. K jej vývoju inšpiroval odborníkov obrovský úspech aplikácie Pregnancy+, sledujúcej vývoj dieťaťa už v prenatálnej fáze.

Baby+ je nový program na podporu nových rodičov. Stavia na úspechu bezplatnej aplikácie Pregnancy+ (tá asistuje budúcim mamičkám od momentu zistenia tehotenstva), ktorú si stiahlo už 30 miliónov užívateľov.

Baby1
Screenshot z aplikácie Pregnancy+

 

Aplikácia Baby+ je opäť dostupná bezplatne a ponúka rodičom šikovného pomocníka, ktorý zaznamenáva jednotlivé fázy rastu dieťaťa v priebehu prvého roku jeho života. Počas jeho vývoja bude aplikácia ponúkať zaujímavé a užitočné tipy najmä pre tých, ktorí sú rodičmi po prvýkrát. Je zameraná nielen na dieťa, ale aj na matku, ktorá v nej nájde množstvo informácií, ako sa po pôrode čo najskôr zotaviť a dostať do formy.

Pomocou rôznych článkov, informácii a procesu sledovania jednotlivých fáz pomáha táto nová aplikácia, ktorú Philips vyvinul v spolupráci s rodičmi a zdravotníkmi, spríjemniť prvé roky rodičovstva.Aplikácia ponúka nielen množstvo článkov, tipov a blogov delených podľa jednotlivých týždňov vývoja dieťa, ale umožňuje vám sledovať a zaznamenávať si aj jeho hmotnosť, vývoj zubov, zlepšovanie motoriky, kvalitu spánku, dojčenie a dokonca je jej súčasťou aj hudobná knižnica so zvukmi, urýchľujúcimi zaspávanie detí.

Čítajte viac: Inteligentný kočiar pre vaše dieťa už nie je hudbou ďalekej budúcnosti

Popritom si v nej môžete pomocou fotografií a videa (vrátane Time lapse) zaznamenávať všetky míľniky a dôležité udalosti vo vývoji dieťaťa a následne si z nich spraviť fotoknihu.

Samozrejmosťou je možnosť sledovania vývinu hneď niekoľkých bábätiek naraz a nájdete ju tak v Apple Store ako aj Google Play obchode.