Úvod Quanta SMART CES 2020: Philips predstavil čelenku proti chrápaniu

CES 2020: Philips predstavil čelenku proti chrápaniu

179
philips

Philips si do Vegas priniesol zdokonalenú verziu svojej špeciálnej inteligentnej čelenky SmartSleep Deep Sleep Headband 2. Tá vylepšuje spánok a obmedzuje chrápanie.

Aj Philips považuje za dôležité, že až 80-percent problémov súvisí viac či menej so spánkom. Najnovší balík riešení SmartSleep ukázal verejnosti po prvýkrát práve počas nedávneho podujatia CES v Las Vegas. Zariadenie SmartSleep Deep Sleep Headband 2 je výsledkom zaznamenania obrovského množstva dát zákazníkov, vlastného vývoja a samozrejme dát od spánkových špecialistov.

Najnovší model pomáha vylepšovať hlboký spánok najmä tým, ktorí trpia nedostatkom kvalitného spánku či už pre svoj životný štýl alebo iné okolnosti. Nové melódie upokoja telo pred spánkom, pričom SmartAlarm zase umožní príjemnejšie prebudenie v približne nastavenom čase tak, aby k tomu prišlo vo fáze najľahšieho spánku.

Philips

Novinka je ľahšia, menšia a obsahuje vylepšené senzory. Patrí k nim ako aj tzv. SleepMapper, ktorý pomáha vytvárať obraz o kvalite spánku majiteľa. Do rodiny SmartSleep patrí aj nová čelenka. Tá by mala zlepšovať chrápanie (SmartSleep Snoring Relief Band). Jej zabudovaný program zlepší  spánok a predĺži tak dobu spania ako aj urýchli zaspávania.

Philips
Aplikácia na sledovanie kvality spánku.

Program SmartSleep Better Sleep precvičuje spánkové návyky používateľov s cieľom pomôcť rýchlejšiemu zaspávaniu a dlhšiemu spánku. SmartSleep Connected Sleep and Wake-up Light umožňujú používateľom ovládať kľúčové aspekty svojich spánkových a bdelých zážitkov pomocou aplikácie SleepMapper.

Čítajte viac: CES 2020: – S aplikáciou Philips Baby+ môžete kontrolovať vývoj dieťaťa

Pomocou online nástroja SmartSleep Analyzer, ktorý bol nedávno začlenený do platformy Walgreens Find Care™, môžu spotrebitelia posúdiť svoju súčasnú kvalitu spánku. Zároveň môžu získať individuálnu spätnú väzbu, cenné informácie a odporúčania týkajúce sa klinicky overených riešení, aby im pomohli pri riešení ich problémov.

Čelenka SmartSleep Deep Sleep Headband 2 zatiaľ nemá stanovenú cenu. No súdiac podľa ceny jej predchodcu, ktorá sa pohybovala okolo 360 eur, nebude lacnou záležitosťou.