Úvod Ostatné Významná správa pre celý priemysel, budúcoročná výstava CES sa presúva do online...

Významná správa pre celý priemysel, budúcoročná výstava CES sa presúva do online priestoru

107

Žiadna tlačenica, žiadne drahé hotely, žiadne prvé dotyky a samozrejme, maximálna ochrana

Za posledných 50 rokov  sa výstava CES vyprofilovala na vstupnú bránu pre mnohé inovácie a najmä svetovým výstaviskom pre všetky dôležité novinky. CES 2021 má samozrejme rovnakú ambíciu stať sa platformou pre uvádzanie nových výrobkov na trh či definovanie budúcnosti technologického priemyslu. Vzhľadom však na neustále rastúce globálne obavy o zdravie týkajúce sa šírenia COVID-19 vystavovatelia nepovažujú za bezpečné zvolať desiatky tisíc ľudí z celého sveta do jediného mesta.

CES 2020
Podobne preplnené sály nás nečakajú ani v roku 2021

Kompletne digitálny CES 2021 umožní celej technologickej komunite zdieľať svoje nápady a predstavovať produkty bezpečným spôsobom. Budete sa môcť zúčastniť všetkých premiér CES bez ohľadu na to, kde sa budete práve nachádzať. Svojim spôsobom pôjde o úplne nový, jedinečný zážitok pre celý priemysel.

„Návštevníci“ získajú tie najvychytenejšie sedadlá na všetkých premiérach a informácie od svetových technologických lídrov priamo a okamžite. Budú môcť skúmať produkty a služby na základe vlastných záujmov a podnikania prostredníctvom dynamických ukážok produktov alebo živých ukážok. Úplný koniec ale nečaká ani tak dôležitý „networking“. So všetkými dôležitými značkami, lídrami či obchodnými partnermi budú aj naďalej prebiehať živé, aj keď online, interakcie, stretnutia alebo diskusie za okrúhlym stolom.

CES 2020
Premiéry budú, pred rečníkmi však budú už iba kamery

Technológia nám v uplynulých mesiacoch pomohla pracovať, učiť sa a spájať sa. Predstavila zároveň skutočné riešenia, ktoré pomôžu vyriešiť mnohé zložité globálne výzvy. Organizátori si ale veľmi dobre uvedomujú, že najmä v týchto neistých časoch sú to práve partnerstvá niektorých najkreatívnejších mozgov, ktoré prinášajú najlepšie riešenia do života.

Aj preto považujú za dôležité, aby mohli privítať globálny technologický priemysel, od medzinárodných značiek až po začínajúce startupy a rovnako  začať aj budúci rok tou najvplyvnejšou udalosťou v oblasti digitálnych technológií na svete.  Prvý januárový týždeň teda môžete očakávať už tradičnú záplavu noviniek presne tak, ako to bolo v uplynulých rokoch. CES 2021 bude síce online, no CES 2022 by mal prebehnúť opäť v klasickej podobe.