Úvod Klimatizácie, odvlhčovače, čističky vzduchu Electrolux Pure A9 – čistička, ktorá kontroluje vzduch a zbaví vás...

Electrolux Pure A9 – čistička, ktorá kontroluje vzduch a zbaví vás aj vírusov

49
Čistička Electrolux Pure A9

Unikátna technológia Electrolux PureSense monitoruje úroveň znečistenia ovzdušia v interiéri a na základe toho čistička prispôsobuje prietok vzduchu.

Vzhľadom na aktuálnu pandémiu stále množstvo z nás ostáva radšej doma. Členovia domácnosti sú tak neustále spolu, čo si vyžaduje pravidelné čistenie vzduchu. Čistička vzduchu Electrolux Pure A9 neustále monitoruje vzduch aj v tom najvzdialenejšom kúte miestností  a podporuje tak zdravé životné prostredie aj doma.

Electrolux Pure A9

Antibakteriálne látky a filtre neutralizujú až 99,9% baktérií, čím zabraňujú ich ďalšiemu množeniu. Unikátna technológia Electrolux PureSense monitoruje úroveň znečistenia ovzdušia v interiéri a na základe toho prispôsobuje svoj prietok. Či už budete doma alebo na ľubovoľnom mieste, pomocou mobilnej aplikácie máte k dispozícii presné informácie o vzduchu vo vašej domácnosti. Kedykoľvek ich viete nielen skontrolovať, ale rovnako aj meniť nastavenie čističky.

Čistička Electrolux Pure A9

Pomocou technológie AirSurround vytvára Electrolux Pure A9 intenzívny ale zároveň veľmi jemný pohyb vzduchu vo vnútri miestností. Namiesto prúdenia vzduchu v jednom smere sa tento pohybuje v špirálach smerom hore. Následne opäť klesá a prechádza čističkou opäť. Čistička vzduchu neeliminuje len vírusy alebo baktérie. Reaguje aj na bežné výpary a pachy vznikajúce pri varení či konzumácii.

Čistička Electrolux Pure A9

Pokiaľ ide o hluk generovaný čističkou, plný výkon si viete nastaviť aj vo vašej neprítomnosti a naopak, najtichší režim s hodnotou hluku 16,5 dB bude pre vás takmer nepostrehnuteľný. Čistička Pure A9 sa plne prispôsobuje vašim preferenciám ako aj sezónnym požiadavkám. Stačí ju vždy vybaviť tými správnymi filtrami. Na pele, pachy, plyn, prach alebo zvieracie alergény. S filtrom CLEAN360 ale napríklad dokáže vyčistiť vzduch aj od častíc s rozmerom od 0,1 µm.

Electrolux Pure A9