Úvod Klimatizácie, odvlhčovače, čističky vzduchu Cube AX9500 – prvá čistička vzduchu od Samsungu

Cube AX9500 – prvá čistička vzduchu od Samsungu

404

Špecialitou tejto čističky je, že nevytvára žiadny prievan a prakticky žiadny hluk

Samsung Cube AX9500 je prvou čističkou vzduchu značky Samsung, ktorá bola uvedená na európsky trh a ktorá je taktiež ako prvá na svete vybavená systémom čistenia vzduchu Wind-Free.

Vďaka nemu táto čistička vzduchu nevytvára prievan ani nevydáva hlasné zvuky. Účinnú filtráciu zabezpečuje  trojstupňový systém, ktorý vzduch zároveň čistí a zbavuje pachov.

Prvý stupeň čistenia zabezpečuje umývateľný predfilter, ktorý zachytáva väčšie prachové častice tvorené peľom či časticami, ktoré sa uvoľňujú zo srsti zvierat. Filter z aktívneho uhlia pre zachytávanie pachov odstraňuje aj potenciálne nebezpečné plyny, ako je formaldehyd, toluén, etylbenzén a styrén. Nakoniec ultrajemný prachový filter zachytí až 99,97 % prachových častíc s veľkosťou do 0,3 µm.

Foto: Samsung

Prístroj má tvar kocky, do miestnosti sa dá jednoducho umiestniť a možno dokonca niekoľko z nich postaviť na seba, čím sa zabezpečí všesmerová filtrácia vo väčších miestnostiach. Následne samozrejme možno každú „kocku“ umiestniť do inej miestnosti a použiť ich samostatne. Po spárovaní prostredníctvom Bluetooth možno ovládať oba prístroje súčasne.