Úvod Projektory Domáce kino inak: 130 palcov v rozlíšení 4K PRO-UHD1

Domáce kino inak: 130 palcov v rozlíšení 4K PRO-UHD1

73

Nové laserové projektory Epson sú trikrát jasnejšie ako jednočipové DLP projektory, sú vybavené interpoláciou obrazu,  technológiou na vylepšenie detailov a môžu byť úplne blízko premietacej plochy

Dve novinky z dielní spoločnosti Epson, projektor Epson EH-LS500B a EH-LS500W predstavujú najnovšie doplnky domáceho kina, ktoré konečne bezchybne zapadnú do modernej domácnosti vďaka elegantnému vzhľadu a vyhotoveniu tak v čiernej ako aj bielej farbe.

Laserové projektory Epson môžu byť v tesnej blízkosti premietacej plochy.

Laserové projektory Epson EH-LS500B a EH-LS500W.

Ich najväčšou výhodou (na rozdiel od klasických projektorov s dlhým projekčným lúčom) je možnosť ich blízkeho umiestnenia ku stene, vďaka čomu nebudú potrebovať dodatočné úpravy v miestnosti alebo špeciálne stolíky pre ich umiestnenie a napriek tomu sú schopné zobrazovať obraz až vo veľkosti 130 palcov.

 

Vďaka ultrakrátkym projekčným lúčom sú tieto projektory vhodné tak pre streamovanie ako aj klasické sledovanie obsahu vďaka trom vstupom HDMI.

Samotný projektor má zabudované dva reproduktory s výkonom 10w ako aj vstup HDMI ARC pre ľahkú integráciu s domácim multimediálnym systémom.

Novinky sú až trikrát jasnejšie ako jednočipové DLP projektory, sú vybavené interpoláciou obrazu ako aj technológiou na vylepšenie detailov (DEP).

Ich jas dosahuje 4000 lúmenov, vďaka čomu sú vhodné tak pre sledovanie v noci ako aj cez deň. Rozsah šedej ako aj hlbokej čiernej umocňuje kontrast 2500000:1 a ďalšie HDR nastavenia umožňujú ďalšie ladenie výsledného obrazu.