Úvod Klimatizácie, odvlhčovače, čističky vzduchu Psoriáza a čistý vzduch v domácnosti či práci

Psoriáza a čistý vzduch v domácnosti či práci

142
Dyson Pure Humidify + Cool
Dyson Pure Humidify + Cool

Dyson Pure Humidify + Cool je prvý zvlhčovač vzduchu certifikovaný Národnou nadáciou pre psoriázu

Iba v USA žije viac ako 8 miliónov jedincov s psoriázou, ochorením spôsobeným imunitou. To spôsobuje, že sa na niektorých typoch pleti objavujú červené šupinaté škvrny a na iných typoch  pokožky bezfarebné škvrny. Z tých, ktorým bola diagnostikovaná psoriáza, asi 30% sa pravdepodobne vyvinie psoriatická artritída. Môžu sa však vyvinúť aj ďalšie sprievodné ochorenia, ako napríklad kardiovaskulárne, cukrovka alebo problémy s duševným zdravím.

Dyson Pure Humidify + Cool
Dyson Pure Humidify + Cool

Národná nadácia psoriázy (NPF) bola založená v roku 1966 s cieľom poskytnúť ľuďom pomoc, ktorú potrebujú na čo najlepšie zvládnutie ich psoriatickej choroby. Druhým cieľom je podporovať výskum s cieľom porozumieť tejto chorobe, zlepšiť liečbu, kvalitu života a samozrejme nájsť liek. Jedným zo spôsobov, ako NPF podporuje túto komunitu, je ich pečať kvality. Tá sa snaží odlíšiť produkty, ktoré nie sú dráždivé a nebezpečné pre ľudí s psoriázou, psoriatickou artritídou a pre osoby žijúce so závažnými obmedzeniami citlivosti pokožky alebo kĺbov.

Dyson Pure Humidify + Cool
Dyson Pure Humidify + Cool

Spoločnosť NPF nedávno certifikovala prvý zvlhčovač vzduchu: čističku vzduchu Dyson Pure Humidify + Cool. Ide o prvý stroj svojho druhu, ktorý získal toto uznanie.