Úvod Ostatné EasyShear: Bosch predstavil multifunkčné zastrihávacie záhradné nožnice

EasyShear: Bosch predstavil multifunkčné zastrihávacie záhradné nožnice

25
easyshear

Nové nožnice na kríky a trávu Bosch EasyShear sú napájané akumulátorom a majú vymeniteľné nástavce

Bosch spopularizoval nožnice na trávu a kry: V roku 2007 boli nožnice Isio celosvetovo prvými nožnicami na trávu a kry s lítiovo-iónovým akumulátorom. S EasyShear ponúka Bosch univerzálny nástroj na drobné dokosovanie trávnikov v problémových častiach a na okrajoch, zastrihávanie a rezanie v záhrade a nadväzuje tak na legendárne nožnice Isio.

S hmotnosťou iba 530 gramov ide o ľahkého pomocníka, ktorý dobre sadne do ruky a rovnako ľahko sa skladuje. Môže tak byť vždy poruke. Batériové nožnice na kry a trávu kombinujú dve funkcie v jednom prístroji. Sú vhodné na zastrihávanie okrajov trávnikov a na tvarovanie a orezávanie krov a krovín.

easyshear

Rýchlo, ľahko a presne vytvaruje trávniky, levanduľové kry alebo buxusy. Laserom rezané a diamantom brúsené kvalitné nože zo Švajčiarska sú zárukou čistých a presných rezov. Výmena noža prebieha ľahko a bez akýchkoľvek nástrojov: Jednoducho otočíte nožnice na bok a posuniete kryt, potom vložíte nadstavec a posuniete kryt späť na pôvodné miesto. Či už ako nožnice na trávu alebo kry, je EasyShear pripravený na použitie za niekoľko sekúnd.

Vďaka LED displeju majú používatelia vždy prehľad o tom, koľko ešte tento pomocník vydrží. Pokiaľ je potrebné akumulátor nabiť, kontrolka LED sa rozsvieti na červeno. Nabíjanie prebieha ľahko pomocou micro USB kábla. Bosch EasyShear je k dispozícii už od marca  za doporučenú maloobchodnú cenu 59,99 eur.