Úvod Quanta WHITE Robotické vysávače si pomaly hľadajú cestu do čoraz väčšieho množstva domácností

Robotické vysávače si pomaly hľadajú cestu do čoraz väčšieho množstva domácností

86
Electrolux Pure i9.2
Electrolux Pure i9.2

Electrolux preto pripravil Pure i9.2. Preberá to najlepšie od svojho predchodcu (Pure i9) a prináša dlhšiu výdrž batérie, novú aplikáciu a niekoľko ďalších noviniek.

Trojuholníkový robotický vysávač Pure i9.2 by sa mal vo vašej domácnosti zorientovať rovnako dobre ako vy sami. Navigačný systém vybavený laserom a kamerou zmapuje miestnosť, skenuje polohu nábytku, predmetov na zemi a podľa potreby prispôsobuje trasu vysávania. Senzor deteguje a analyzuje všetky 3 úrovne priestoru – okolo, nad aj pod spotrebičom a stanovuje efektívny pohyb po miestnosti.

Electrolux Pure i9.2
Electrolux Pure i9.2

Navyše už nemusíte pred vysávaním z podlahy odstraňovať predmety, ktoré by vysávaču mohli zavadzať. Vďaka navigácii 3D Vision sa Pure 9.2 dokáže vyhnúť akejkoľvek nečakanej prekážke, ktorá sa mu dostane do cesty. Nehrozí tiež, že by niekde uviazol alebo do niečoho narazil. V tom mu pomáha okrej profesionálnej navigácie aj jeho trojuholníkový tvar. Vďaka nemu a celkovej nízkej konštrukčnej výške sa dostane aj do obmedzených priestorov, napríklad pod posteľ či do ťažko dostupných kútov.

Electrolux Pure i9.2
Electrolux Pure i9.2

Vysávač Pure i9.2 môžete pohodlne ovládať pomocou tlačidiel na jeho tele, ale aj na diaľku cez mobilnú aplikáciu PUREi9. S jej pomocou z vášho vysávača získate maximum. Jedným kliknutím môžete cez aplikáciu spustiť vysávanie, ale ho aj zastaviť. Takisto môžete vysávač poslať povysávať iba vybrané časti bytu alebo ho poslať naspäť do dobíjacej stanice.

Electrolux Pure i9.2
Electrolux Pure i9.2

Mobilná aplikácia vás priebežne informuje o stave poriadku v jednotlivých izbách. Súčasne možno v aplikácii vytvoriť zóny, v ktorých sa má a nemá upratovať. Vysávač tak môže venovať zvýšenú pozornosť napríklad priestoru pod jedálenským stolom a ten vysávať každý deň, zatiaľ čo zvyšné miestnosti vysaje len každý druhý deň.

Electrolux Pure i9.2
Electrolux Pure i9.2

Pure i9.2 navyše dokáže vytvárať mapy vašej domácnosti, ktoré vy môžete upravovať či pomenovávať jednotlivé miestnosti. Vďaka tomu sa vysávač dokáže rýchlejšie zorientovať, čo prináša efektívnejšie, rýchlejšie a dôkladnejšie vysávanie. Odporúčaná maloobchodná cena novinky je 700 eur.