Úvod Quanta WHITE Electrolux Pure: Najtichší a najmúdrejší vysávač Electroluxu

Electrolux Pure: Najtichší a najmúdrejší vysávač Electroluxu

293
Electrolux Pure

Electrolux Pure D8.2 má pri plnom výkone hlučnosť iba 57 dB a sám rozpozná typ podlahy a prispôsobí sa mu.

Koľko decibelov má ticho? Bežná úroveň hlučnosti vysávačov sa pohybuje v rozmedzí 71 až 84 dB. Pre lepšiu predstavu, tento hluk môžeme prirovnať ku hluku kancelárie počas dňa alebo počúvaniu obľúbenej pesničky nahlas. S novinkou Electrolux Pure D8.2 podľa výrobcu zažijete skutočne tiché vysávanie na všetkých typoch dlážky. Pri plnom výkone produkuje iba 57 dB hluku, čo je rovnaká úroveň zvuku ako televízia hrajúca na bežnej hlasitosti. Stáva sa tak najtichším vysávačom na trhu.

Electrolux Pure D8.2

Vysávač Electrolux Pure D8.2 ponúka úplne nový prístup k vysávaniu. Pokročilá technológia SmartMode rozpozná typ podlahy a automaticky upraví výkon vysávača. Bez ťažkostí tak môžete plynule prechádzať z koberca na tvrdšie povrchy a zachovať maximálnu účinnosť vysávania (600W). Pre úplnú flexibilitu užívania je možné meniť stupeň výkonu priamo na rukoväti vysávača.

Electrolux Pure D8.2

Nízku hladinu hluku zabezpečuje najmä systém PureSound. Ten predstavuje inovatívnu kombináciu motora, utesneného systému a dizajnu hubice. Vďaka tomu už nikdy viac nebudete rušiť svoje okolie nepríjemným hlukom a budete môcť vysávať naozaj kedykoľvek to bude potrebovať.

Nový dizajn hubice Onega Power Clean umožňuje vysávaču Pure D8.2 pozbierať veľké aj malé častice prachu bez ohľadu na typ podlahy. Sloboda pohybu je navyše podporená dvanásťmetrovým akčným rádiom a mäkkými kolieskami. Vysávač možno vďaka držadlu umiestnenému presne v strede jednoducho zdvihnúť a preniesť.

Electrolux Pure

Všetky modely sú dodávané so štrbinovou prachovým kefkou. Model Electrolux PD82-ANIMA navyše disponuje aj jemnou hubicou na zvieracie chlpy a ponúka tak dôkladné čistenie čalúneného nábytku a účinne odstraňuje aj zvieracie chlpy. Model PD82-ALRG je vybavený umývateľným filtrom. Vďaka tomu čistí vzduch a odstraňuje aj tie najmenšie častice, ako sú peľ, spóry plesní, roztoče, a tým pomáha vytvárať ešte zdravší domov. Vysavač je už dostupný, jeho cena sa pohybuje okolo hranice 300 eur.