Úvod Nezaradené Elektrická rúra Watch-Touch od Candy mení „nudné pečenie“ na zábavu

Elektrická rúra Watch-Touch od Candy mení „nudné pečenie“ na zábavu

381

Tohtoročný prírastok do ponuky elektrických rúr od Candy je trochu netradičný. Rúra Watch-Touch je elegantná na pohľad, má využiteľný vnútorný priestor až 80 litrov, množstvo funkcií a netradičný spôsob ich ovládania. Klasické tlačidlá či kolieska vymenil devätnásťpalcový dotykový displej.

Candy Watch-Touch tak celkom mení koncept pečenia a používania rúry. Do dotykového ovládania investovala spoločnosť veľa zdrojov, pre navrhnutie vhodného požívateľského rozhrania použila svoje dlhoročné skúsenosti i testy v reálnom prostredí so široko vzorkou používateľov.

Okrem ovládania rúry si na displeji, ktorý sa nachádza na jej dvierkach, môžete prezerať niektorý z prednastavených receptov, alebo pridať do databázy vlastný recept. Rúra funguje v jednom zo štyroch režimov, vrátane videoreceptára, ktorý vás prevedie prípravou jedla od samého začiatku. Na rúre potom už len stačí nastaviť počet porcií, ktoré ste pripravili a rúra sama nastaví teplotu, čas i profil pečenia.

Tradičné rúry majú dvierka sklenené, aby bolo vidno, v akom stave je pripravované jedlo. V prípade Watch-Touch to vymyslel výrobca jednoducho, do vnútra rúry pridal HD kameru, takže obraz zvnútra sa dá zobraziť na displeji. Vyzerá to skoro ako naozajstné sklo, a vďaka širšiemu záberu kamery máte dokonca ešte lepší prehľad o jedle. Rúra sa dá navyše prepojiť s mobilnými zariadeniami, takže obraz z kamery je možné preniesť do smartfónu či mobilu, pomocou aplikácie je sa dá rúra aj ovládať, takže z gauča nie je potrebné urobiť ani krok. Watch-Touch sa dokáže pripojiť aj k bezdrôtovému bluetooth reproduktoru a spustiť zvukovú notifikáciu, keď sa pečenie ukončí.

Zdroj: Candy