Úvod Ostatné Ultrazvukové pero Expert Touch vyčistí škvrny od rúžu, kávy alebo vína

Ultrazvukové pero Expert Touch vyčistí škvrny od rúžu, kávy alebo vína

104
expert touch

Ultrazvukové pero AEG Expert Touch vraj vyčistí, nepoškriabe a možno použiť v podstate na čokoľvek. Od atramentu cez čokoládu, džem až po škvrny od červeného vína.

Poznáme to asi všetci: stačí chvíľa nepozornosti a obľúbenú blúzku či košeľu skrášli škvrna od kávy či jedla. Ideálnym riešením, ako z oblečenia odstrániť aj skutočne odolné škvrny, je jeho ošetrenie pomocou ultrazvukovej technológie ešte pred vypraním. Stačí na škvrnu nechať chvíľu pôsobiť ultrazvukové pero AEG Expert Touch (resp. Stain Removal Pen) a potom vyprať bežným spôsobom.

AEG ultrazvukové pero

Nové ultrazvukové pero AEG na odstraňovanie škvŕn možno použiť v podstate na čokoľvek. Od atramentu cez čokoládu, džem až po škvrny od červeného vína. Pero produkuje až 48 000 vibrácií za minútu, ktoré prechádzajú dovnútra vlákien a odstraňuje tak aj skutočne odolné škvrny. Je vhodné aj na jemné a citlivé materiály ako hodváb alebo vlna.

AEG ultrazvukové pero

Pero Expert Touch stačí použiť iba na zašpinenú časť odevu a následne nechať pôsobiť už len vodu a pracie prostriedky. Nové práčky AEG série 9000 navyše dajú vašim obľúbeným kúskom starostlivosť, ako nikdy predtým. Ako prvé na svete používajú filtračný systém na výmenu iónov, ktorý čistí a zmäkčuje vodu privádzanú do bubna. Tým sa maximalizuje účinok pracích prostriedkov a aviváže aj pri tých najnižších teplotách.

Na Slovensku sa už predáva tiež, jeho cena sa pohybuje tesne okolo stoeurovej hranice.