Úvod Fotoaparáty a kamery Fujifilm predstavuje nový model instax mini 11

Fujifilm predstavuje nový model instax mini 11

26
instax

Instax mini 11 vám nielen spraví, ale rovno aj vytlačí vaše fotky a selfie kedykoľvek a kdekoľvek.

Telo novej instantnej kamery bolo prepracované tak, aby bolo veľmi ľahko prenosné, pričom dostalo ešte sviežejší a modernejší vzhľad. Okrem toho, že novinka je tenšia a ľahšia ako predchádzajúci model, mini 11 má ideálny tvar so zaobleným telom, ktoré sa dokonale zmestí do rúk používateľov. Novinkou je aj použitie iného materiálu na telo v okolí objektívu ako zvyšok fotoaparátu a na zadnej strane je teraz nájdete logo značky „instax“.

 

Instax Mini 11 je k dispozícii v piatich svetlých odtieňoch a fotoaparát je dodávaný aj s dvomi vymeniteľnými doplnkami pre tlačidlo spúšte, ktoré menia vzhľad tlačidla podľa preferencií používateľov. Medzi dôležitejšie novinky ale patrí Automatická expozícia, ktorá sa snaží o dosiahnutie optimálneho nastavenia expozície pre všetky scény.

Sníma úroveň okolitého svetla po stlačení tlačidla spúšte a optimalizuje rýchlosť uzávierky a výkon blesku vždy podľa aktuálnych podmienok. Fotoaparát tak môže zaznamenávať optimálne exponované zábery objektu i pozadiu v rôznych situáciách vrátane interiéru a slabého osvetlenia.

Instax mini 11  nezabúda ani na milovníkov autoportrétov s tzv. „selfie mode,“ ktorý je ideálny na fotografovanie autoportrétov a snímok zblízka, jednoduchým vytiahnutím predného okraja objektívu po zapnutí fotoaparátu.

Okrem nového modelu fotoaparátu budú súčasne uvedené na trh aj štýlové miniatúrne instaxové filmy s označením „BLUE MARBLE“ a instaxové filmy so štvorcovým formátom „WHITE MARBLE“, ktoré na rámoch obsahujú mramorové vzory.

Čítajte viac: instax mini Link: Nová ľahko ovládateľná minitlačiareň pre mobily je ideálna na párty

Mramorové rámy sú zvýraznené trblietavým zlatom a striebrom, ktoré by malo evokovať fotografie zo slávnostných príležitostí. Novinka dorazí na trh začiatkom marca, presné ceny budú známe až neskôr. Súdiac ale podľa predchodcu, mali by sa pohybovať niekde okolo 100-eurovej hranice.