Úvod Ostatné Ak si chcete prispôsobiť svoj Samsung Galaxy, skúste Galaxy Store

Ak si chcete prispôsobiť svoj Samsung Galaxy, skúste Galaxy Store

26

Galaxy Store je od minulého roku nástupcom oficiálneho obchodu Galaxy Apps. Môžete si z neho stiahnuť najrôznejšie pozadia, fonty ale aj celé témy, ktoré upravia váš Samsung  presne podľa vašich predstáv.

Spoločnosť Samsung približne pred desiatimi rokmi predstavila svoj vlastný obchod s aplikáciami pod názvom Galaxy Apps. Minulý rok sa juhokórejský výrobca rozhodol prvýkrát zmeniť názov na Galaxy Store.  Onedlho, začiatkom budúceho mesiaca, bude mať tento obchod presne rok.

Ide o oficiálny obchod spoločnosti Samsung, v ktorom možno nájsť rôzne aplikácie, témy, a dokonca rozšírené nástroje pre prispôsobenie operačného systému Android. Samsung však pred rokom nezmenil len názov, ale aj vzhľad používateľského rozhrania.

Čítajte viac: Galaxy XCover Pro je odolný smartfón, vysielačka a platobný terminál

Či už oslavujete príchod nového roka alebo iba túžite po zmene, obchod Galaxy Store má pre každého niečo. Z posledné roky pribudlo mnoho nových formátov, veľkostí (či už displejov, alebo samotných zariadení) ale aj samotných zariadení, vďaka čomu sa rodina zariadení Galaxy naozaj rozrástla. Jednoduchou návštevou tejto aplikácie sa tak dokážete nielen odlíšiť, ale prípadne si viacero svojich zariadení naopak zjednotiť.

Stačí pritom navštíviť Galaxy Store a záložku „Moje Galaxy“ kde nájdete obrovské množstvo spomínaných jednoduchých vylepšení pre vaše zariadenia. Kým pozadia zmenia iba fotku na pozadí, celé témy dokážu zásadne zmeniť vzhľad celého prostredia.

Pre milovníkov inteligentných hodiniek Galaxy Watch má obchod pripravené tisícky rôznych vzhľadov – od športových screenov až po elegantné a decentné.