Úvod Inteligentný dom Hľadáte pre svoje okná profíka? Ideálnym riešením je tieniaca technika

Hľadáte pre svoje okná profíka? Ideálnym riešením je tieniaca technika

152

Napriek tomu, že je počasie v poslednej dobe premenlivé, jeho pravidelnosť si vyžaduje z našej strany zabezpečiť okolie dostupnými prostriedkami. Pohodlie, bezpečnosť a komfort sú predsa dôležité pre každého z nás. No a jedným z takýchto univerzálnych prostriedkov je aj špeciálna tieniaca technika, ktorá zastúpi vo vašom interiéri služby toho najlepšieho profíka.

Poďte sa spolu s nami na ňu pozrieť a možno sa aj vám podarí vďaka nej vytvoriť vo vašom dome alebo byte atmosféru, ktorú si „zaľúbite“.

Všestranná technológia tienenia

Pokiaľ sa aj vám zdá, že výhľad cez okno nie je tak pohodlný a slnko vám zbytočne v lete prehrieva interiér, mali by ste popremýšľať nad špeciálnou tieniacou technikou.

Poskytuje vám príležitosť účinne chrániť interiér pred slnkom, regulovať tok svetla a vnútornú klímu, ako aj chrániť majetok pred zvedavými očami.

Postará sa o dokonalý dizajn

Ak si vyberiete univerzálne vonkajšie žalúzie, veľmi rýchlo zistíte, že sú vyrobené zo špeciálnej hliníkovej kompozície. Majú špeciálny tvar, preto sú odolné proti deformácii. V dôsledku prítomnosti hliníkových koľajníc je pohyb žalúzií vo veterných podmienkach tiež obmedzený. Horná časť rímsy je pozinkovaná a pokrytá štýlovým puzdrom, ktoré zodpovedá farbe lamiel. Špeciálne navrhnuté vysoko odolné materiály navyše odolávajú teplotám od -40 do +50 stupňov, čím je zaručená ich nepretržitá prevádzka.

Čím vás vonkajšie žalúzie oslovia?

Výhodou tejto tieniacej techniky nie sú len technické vymoženosti žalúzií, ale aj ich dizajn, ktorý dodáva budove a oknám špecifický a moderný architektonický ráz.

Štýlové vonkajšie žalúzie sú tak stelesnením funkčnosti, technickej dokonalosti, sily a moderného dizajnu. Môžete vďaka nim ľahko regulovať tok svetla, alebo chrániť miestnosť pred extrémne vysokou alebo nízkou teplotou vonkajšieho vzduchu.

Sú estetickou metódou architektonickej výzdoby, pričom vykonávajú funkcie šetriace energiu. Majú tichý a plynulý chod, a to všetko za mimoriadne výhodnú cenu.

Tak sa o tom presvedčte a moderné vonkajšie žalúzie si na svoje okná vyberte. Vyriešite tým niekoľko problémov.

Zdroj obrázka: U.J. Alexander/shutterstock.com