Úvod Klimatizácie, odvlhčovače, čističky vzduchu LG predstavuje inovatívne spotrebiče, ktoré sa udržiavajú samé

LG predstavuje inovatívne spotrebiče, ktoré sa udržiavajú samé

121

Aby spoločnosť LG zabezpečila optimálny výkon svojich spotrebičov po mnoho rokov, zavádza inovatívne produkty, ktoré sú dostatočne inteligentné na to, aby sa o seba postarali samé.

Podľa encyklopédie Britannica je domáci spotrebič „jedným z mnohých a rozmanitých elektrických, elektromechanických alebo plynových zariadení, ktoré boli zavedené hlavne v 20. storočí s cieľom ušetriť prácu a čas v domácnosti.“

Podľa tejto definície by domáce spotrebiče, ktoré si vyžadujú veľkú starostlivosť, neboli veľmi účinnými spotrebičmi. Nie je nič horšie ako hromadenie prachu a mastnoty, ktoré bránia klimatizácii alebo rúre pracovať optimálne. Aby spoločnosť LG zabezpečila optimálny výkon svojich spotrebičov po mnoho rokov, zavádza množstvo produktov, ktoré sú dostatočne inteligentné na to, aby sa o seba postarali samé.

Väčšina majiteľov domov nikdy nepremýšľa o tom, ako funguje ich klimatizácia. Stlačiť tlačidlo a fúka studený vzduch. Keď nie je studený vzduch, vtedy si uvedomia, že niečo nie je v poriadku. Možno je to iba špinavý filter. Filter zaprášený prachom jednoducho nebude schopný odvádzať teplý vzduch a vymieňať ho za chladnejší vzduch.

Privítajte LG Filter CleanBot. Tento robotický čistič zabudovaný do najnovších prémiových klimatizačných zariadení LG v Kórei využíva rovnakú technológiu ako robotický vysávač LG CordZeroThinQ R9 na to, aby povrch filtra zostal bez prachu. Filter CleanBot sa zapína v 56-hodinových intervaloch a umožňuje klimatizačným jednotkám spoločnosti LG, aby pokračovali vo svojom optimálnom výkone a zároveň šetrili používateľov od chaotickej úlohy manuálneho odstraňovania prachu.

S neustále pribúdajúcimi príbehmi o nebezpečnej vode z vodovodu nie je žiadnym prekvapením, že aj predaj čističiek vody neustále rastie. Aby správne fungovali,  musia sa systémy na čistenie vody vhodne udržiavať.

LG PuriCare odstraňuje starosti so zabudovaným UV LED svetlom, ktoré sa aktivuje automaticky každú hodinu aby sa zabránilo hromadeniu kontaminantov. Toto svetlo čistí a dezinfikuje vodovodný kohútik, pričom eliminuje 99,9 percent škodlivých baktérií. Samozrejme, užívatelia môžu tiež svojvoľne aktivovať päťminútový proces dezinfekcie ručne stlačením tlačidla Self Care.

Čistenie zanesenej rúry patrí medzi najmenej obľúbené domáce práce, predbehlo dokonca ešte aj čistenie toalety. Aj keď mnohé rúry majú dnes samočistiace funkcie, inteligentné rúry LG túto funkcionalitu posúvajú na ďalšiu úroveň tým, že majiteľom domov prostredníctvom aplikácie ThinQ oznámia, kedy treba vyčistiť a ktorý čistiaci cyklus (samočistenie alebo ľahké čistenie) bude v konkrétnej situácii najúčinnejší.

Nové varné dosky LG navyše poskytujú užitočné rady o tom, ako odstrániť zvyšky kuchynského jedla z jeho povrchu, zatiaľ čo najnovšie umývačky riadu spoločnosti LG ponúkajú cyklus čistenia stroja bez námahy, ktorý eliminuje tvrdé škvrny od vody a špinu z interiéru.