Úvod Ostatné Pop-up store: IKEA V Košiciach otvára svoju „digitálnu“ predajňu

Pop-up store: IKEA V Košiciach otvára svoju „digitálnu“ predajňu

197
IKEA
Pop-up store je experimentálny projekt, ktorý bude o tri mesiace vyhodnotený.

IKEA sa rozhodla v Košiciach otvoriť novú predajňu. Tá však nie je celkom štandardná. Zákazníci si z ne vybraný tovar totiž nemôžu  rovno odviezť.

7. januára  IKEA otvorila v Košiciach špecifický formát tzv. pop-up store. V ňom sa zamestnanci spoločnosti venujú zákazníkom pomocou digitálnych technológií. Vďaka nim sú schopní s klientmi naplánovať nielen nové kuchyne, úložné priestory ale i klasické obytné priestory a samozrejme kancelárie.

Následne si však objednané veci môžu nechať doviezť priamo domov, alebo vyzdvihnú už na zavedenom výdajnom mieste v Košiciach.

Plánovanie bude dostupné a bezplatné pre všetkých zákazníkov, jedinú výnimku tvoria kuchyne (s poplatkom 35 eur), pričom tento poplatok im bude následne odpočítaný z ceny objednávky.

Pokiaľ by mali zákazníci záujem aj o následnú montáž, IKEA na svojich stránkach sľubuje dostupnosť týchto služieb tak v košickom ako aj prešovskom kraji. Pre akékoľvek ďalšie výrobky je možné využiť už spomínanú službu „klikni a vyzdvihni za 15 eur“ bez obmedzenia hmotnosti objednaného tovaru.