Úvod Mobily instax mini Link: Nová ľahko ovládateľná minitlačiareň pre mobily je ideálna na...

instax mini Link: Nová ľahko ovládateľná minitlačiareň pre mobily je ideálna na párty

87
Link váži približne 200 gramov.

Link získal cenu Good Design Award 2019 za dizajn a jednoduché intuitívne ovládanie.

Minitlačiarnička Fujifilm instax mini Link vytvára kvalitné Instax fotografie s rozmerom 62 mm × 46 mm z obrázkov uložených v smartfóne prostredníctvom aplikácie, dostupnej pre Android a aj iOS, so smartfónom komunikuje cez bluetooth.

Aplikácia ponúka rôzne funkcie, napríklad „Video Print“ slúži na tlač najlepšej snímky z videa – ak chcete vybrať najlepší okamih, môžete video posúvať po jednotlivých snímkach zľava doprava a vybrané okno vytlačiť.

Fujifilm mini LInk vytlačí jednu fotku približne za 12 sekúnd.

Funkcia „Match Test“ zas otestuje vašu kompatibilitu s ďalšou osobou, výsledok sa objaví spolu s obrázkom na výtlačku. „Party Print“ umožňuje vytlačiť koláž z viacerých obrázkov odoslaných zo smartfónov maximálne piatimi ľuďmi. Tá potom prijme obrázok z každého zariadenia a kombinuje ich do jednej instaxovej fotografie. K fotkám možno pridávať aj prednastavené orámovania a dajú sa robiť jednoduché úpravy, ako zmena rozmeru, otáčanie, použitie filtra alebo úprava jasu.

Link má navyše zabudovaný snímač pohybu. Pri fotografovaní umožňuje diaľkovo ovládať smartfónovú kameru, napríklad ňou zoomovať otočením tlačiarne nadol alebo nahor, prípadne ju použiť ako diaľkovú spúšť kamery

Tlačiareň má rýchlosť tlače cca 12 sekúnd na jednu fotografiu a je schopná tlačiť približne 100 obrázkov na jedno nabitie. Viacero kópií možno vytlačiť tak, že podržíte tlačidlo vypínača a otočíte tlačiareň smerom nadol.

Link má malé rozmery (90.3 × 34.6 × 124.5 mm) a váži iba 200g. Jeho predpokladaná cena je tesne pod 120-eurovou hranicou, do predaja prichádza práve teraz.