Úvod Quanta WHITE iRobot sa zapája do Black friday, bývalú vlajkovú loď zlacnil o polovicu

iRobot sa zapája do Black friday, bývalú vlajkovú loď zlacnil o polovicu

104
iRobot Roomba 980
iRobot Roomba 980 ako prvý prišiel s qdqptívnou navigáciou.

Zaujímavú zľavu ponúka iRobot na bývalú vlajkovú loď Roomba 980, vysávač, v ktorom bola premiérovo použitá adaptívna technológia pre navigáciu

Prv ako ohrniete nosom, iba doplníme, že donedávna išlo o vlajkovú loď spoločnosti iRobot. Roomba 980 ako prvá v jeho ponuke priniesla adaptívnu navigáciu kombinovanú s vizuálnou lokalizáciou ako aj ovládanie na diaľku pomocou aplikácie využívajúcej služby cloud.

Výhodou tohto modelu už bolo aj zvýšenie výkonu pri vysávaní kobercov a schopnosť v prípade potreby sa ísť dobiť a pokračovať v práci.

iRobot Roomba prišiel ako prvý s novým spôsobom navigácie, vďaka ktorému vysáva rýchlejšie a vynechá menej miest.

Roomba 980 si samozrejme buduje vlastné mapy prostredia, ktoré vysáva, to už ale dnes nie je nič výnimočné. Lítivo-iónové batérie ponúkajú až dvojhodinovú prevádzku a vďaka výške iba 9,2 centimetra sa Roomba dostane aj donedávna nedostupné miesta.

Čitajte viac:

Chceli by ste pod stromček robotický vysávač? Pozrite si 15 dôležitých vecí, na ktoré by ste pri rozhodovaní mali myslieť

Viac informácii nájdete na oficiálnej stránke výrobcu, kde si tento vysávač možno porovnať aj s najnovšími modelmi. V rámci Black friday ho iRobot zlacnil z 999 na 499 eur.