Úvod Ostatné Akumulátorový skrutkovač IXO Classic je späť

Akumulátorový skrutkovač IXO Classic je späť

168
IXO Classic
IXO Classic

Hlavnou výhodou je kratšia doba nabíjania až o 30 percent

IXO Classic opäť kombinuje tie najlepšie vlastnosti z dvoch rôznych designových línii: výraznú siluetu s jemnými krivkami súčasnej generácie a tradičné sfarbenie s klasickou zelenou farbou Bosch a červenými ovládacími prvkami. Podľa prieskumov výrobcu vraj  presne také náradie, aké chcú mať domáci majstri. S predajom viac ako 19 miliónov kusov je tento legendárny skrutkovač najpopulárnejším elektrickým náradím na svete a predstavuje tradíciu a kvalitu elektrického náradia Bosch viac než akékoľvek iné náradie pre domácich majstrov.

IXO Classic
IXO Classic

Za jeho úspechom stojí dlhodobý vývoj a unikátne funkcie. Vďaka regulácii otáčok sa IXO líši od bežných skrutkovačov rovnakej triedy na trhu: Čím silnejšie je spínač stlačený, tým rýchlejšie IXO skrutkuje. Tajomstvo spočíva v digitálnom kontrolnom systéme. Poškrabané povrchy nábytku, rozštiepené drevo, poškodené alebo príliš hlboko zavŕtané skrutky – užívatelia IXO sa vďaka presnému ovládaniu môžu vyhnúť všetkým týmto problémom.

Nabíjacia doba je o 30 % kratšia ako pri jeho predchodcovi. IXO Classic je tak pripravený na použitie za menej ako dve hodiny. Trojstupňový LED indikátor nabíjania umožňuje užívateľom neustále sledovať, ako dlho môžu ešte skrutkovať, vŕtať či za pomoci rôznych nadstavcov z kolekcie IXO otvárať fľaše vína, okoreniť jedlo, rozdúchavať oheň alebo rezať rôzne materiály.

IXO Classic
IXO Classic

Za svoj legendárny status vďačí okrem iného aj svojej jedinečnosti. Pre milovníkov dobrého vína ponúka Bosch nadstavec na otváranie fliaš. Skrutkovanie na najnáročnejších a najmenej dosiahnuteľných miestach, ktoré si dokážete predstaviť – to je možné pomocou uhlového a excentrického nadstavca. Tie sú taktiež dostupné v sade s 10 bitmi a nabíjačkou micro-USB. Okrem toho je možné si jednotlivo zakúpiť aj ďalšie nadstavce z kolekcie IXO ako je vŕtací nadstavec, nadstavec na rozdúchavanie ohňa alebo univerzálny rezací nadstavec.

IXO Classic set s uhlovým a excentrickým nadstavcom je k dispozícii už teraz za 79,99 eur, samotný IXO Classic s nabíjačkou a 10 bitmi stojí 59,99 €.