Úvod Ostatné Jeden z najobľúbenejších obchodných reťazcov na Slovensku spúšťa vlastný e-shop

Jeden z najobľúbenejších obchodných reťazcov na Slovensku spúšťa vlastný e-shop

76
Lidl na Slovensku otvára vlastný e-shop.

Na adrese lidl-shop.sk spúšťa známy obchodný reťazec svoj online obchod, potraviny v ňom však nehľadajte.

Približne dva roky po tom, ako Lidl spustil svoj e-shop v susednom Česku, spravil tak aj u nás. Potraviny ani iný tovar s krátkou dobou trvanlivosti v ňom však nehľadajte, ten bude aj naďalej dostupný len v jeho takmer 140 kamenných predajniach.

Základné kategórie v ňom sú Móda, Dielňa a záhrada, Šport a voľný čas, Bývanie, Domácnosť a Detský svet. Reťazec sľubuje v online shope dopravu pri nákupe nad 50 eur zadarmo, 30 dní na vrátenie tovaru. Na stránke je povinná registrácia, obchod si takto vytvára klientskú základňu pre vernostný program, ktorý čoskoro plánuje spustiť.

Lidl e-Shop – hlavná stránka.

Pokiaľ ide o možnosti platby, tak možno  platobnou kartou online alebo na dobierku pri prevzatí tovaru.

Pri platbe kartou online, budete automaticky presmerovaní na zabezpečenú stránku platobného partnera Adyen. Pri platbe na dobierku zaplatíte za tovar až pri jeho prevzatí. Platba na dobierku je možná v hotovosti alebo platobnou kartou (podľa aktuálnych možností prepravných spoločností) pri dodaní tovaru a je spoplatnená sumou jedno euro.

Za prepravcov si Lidl zvolil Geis a Slovenskú poštu. Osobný odber tovaru vo vybrane predajni zatiaľ možný nie je. Online obchod Lidl nájdete na tomto odkaze.