Úvod Umývačky KitchenAid predstavil umývačku, ktorá ušetrí až 30% vody

KitchenAid predstavil umývačku, ktorá ušetrí až 30% vody

411

Najnovšia umývačka od KitchenAid série Superba svojim čistením, sušením a nízkou spotrebou vody prekonáva akýkoľvek model KitchenAid, ktorý bol doteraz k dispozícii. Podarilo sa to vďaka inovatívnemu spôsobu umývania riadu nazvaného Recyklačný systém AquaSense . Ten umožňuje, aby umývačka použila vodu z posledného oplachovacieho cyklu pre predmytie pred nastávajúcim oplachovacím cyklom, na ktorý už použije čistú vodu.

Ďalším nadštandardným prvkom výbavy je vylepšená zvuková izolácia, vďaka čomu umývačka pracuje pri hlasitosti len 41 dBA. Dodatočný systém sušenia zasa na konci umývacieho cyklu presuší riad teplým vzduchom, takže ho môžete vykladať suchý okamžite po otvorení umývačky. Vyššej kvalite umývania a sušenia pomáhajú aj rozumne rozložené držiaky na riad, takže sú medzi taniermi je viac priestoru pre účinnejšie čistenie. Držiaky sú samozrejme sklápateľné, veľké nádoby a hrnce sa tak dajú dovnútra vložiť jednoduchšie a priestor poskytuje vyššiu variabilitu. Hornú zásuvku je možné dvíhať tak, aby vznikol priestor aj na veľké taniere.

Čerstvý prírastok do rodiny KitchenAid Superba  by sa čoskoro mal dostať na trh, rozhodne však nebude lacný. Na jeho nákup budete potrebovať zhruba 1700 EUR, získate však spotrebič, ktorý má vďaka množstvu úsporných funkcií o 30% nižšiu spotrebu vody.