Úvod Menšie kuchynské spotrebiče a roboty Kompaktný robot pre kuchárov s vysokými nárokmi

Kompaktný robot pre kuchárov s vysokými nárokmi

191
Bosch PCP

Bosch MUM Serie 2 je všestranným a priestorovo nenáročným pomocníkom

Aj kuchári v menších kuchyniach môžu mať veľké požiadavky. Varenie a pečenie v menších domácnostiach môže byť niekedy komplikované. Nenechajte sa odradiť priestorom ani zložitejšími receptami a popusťte uzdu svojej fantázii. Bosch predstavuje nový rad kuchynských robotov MUM Serie 2, ktoré majú kompaktné rozmery, ale sú určené aj pre ambicióznych kuchárov. Hodia sa do každej kuchyne a dajú sa jednoducho kamkoľvek uložiť, keď ich práve nepotrebujete. Vďaka silnému motoru, širokému spektru príslušenstva a jedinečnej technológii miešania sú však zároveň zárukou perfektného výkonu.

Bosch PCP Bosch MUM Serie 2 využíva osvedčené planetárne 3D miešanie: unikátnu technológiu na rýchle a perfektné premiešanie všetkých ingrediencií bez toho, aby sa cesto prichytávalo na stenách veľkej misy s objemom 3,8 l. Bez obáv sa tak môžete pustiť aj do tých najnáročnejších receptov na domáce pečivo či cukrovinky. S cukrárskou súpravou, metličkou na šľahanie, hákom na hnetenie a metličkou na miešanie jednoducho pripravíte toľko rôznych druhov pečiva, koľko vám napadne.

Bosch PCP

Tu ale zábava ešte len začína. Dostupné príslušenstvo nezahŕňa len nástroje na pečenie, ale napríklad aj mlynček na mäso, lis na citrusy, mixér alebo súpravu na prípravu domácich cestovín. Domáce varenie tak bude jednoduchšie a rýchlejšie, aby ste mohli stráviť viac času s rodinou a priateľmi. A keď už sme pri návštevách: aj keď je robot taký malý, že ho jednoducho uložíte do akejkoľvek kuchynskej skrinky, bola by škoda schovávať ho. Vďaka elegantnému dizajnu v niekoľkých farebných kombináciách sa, naopak, stane štýlovým doplnkom kuchyne.

Modely MUM Serie 2 sú k dispozícii s výkonným 700 W alebo 900 W motorom, ktorý reguluje štyri alebo sedem rýchlostných stupňov, vrátane pulznej funkcie a praktickej parkovacej pozície.