Úvod Menšie kuchynské spotrebiče a roboty Kuchynský mixér s mobilnou appkou vám otvorí dvere do sveta chutí

Kuchynský mixér s mobilnou appkou vám otvorí dvere do sveta chutí

43

Prepojená domácnosť je veľkým trendom najbližších rokov a výrobcovia postupne rozširujú ponuku svojich inteligentných domácich pomocníkov. Novinkou medzi malými spotrebičmi od Electrolux je mixér Master 9 Multi Blender, ktorý pomôže svojmu majiteľovi dosiahnuť ešte lepšiu chuť namixovaných drinkov.

Master 9 Multi Blender vznikol v spolupráci so spoločnosťou Drop, s ktorou si Electrolux dohodol partnerstvo ešte v októbri minulého roku. Výsledkom spolupráce je predovšetkým aplikácia, ktorá používateľovi sprístupňuje množstvo receptov na zdravé nápoje. Po výbere nápoja, ktorý chcete pripraviť, aplikácia odošle potrebné údaje priamo do mixéra a nastaví jeho parametre. Rýchlosť otáčok a dĺžka mixovania surovín je preto presne prispôsobená pre daný recept.

Súčasťou mixéra je trojica nádob. Najvyššia je na smoothie, džúsy a polievky, ďalšia je na hrubšie a hustejšie omáčky, dipy, ale napríklad aj na arašidové maslo. Trojicu uzatvára mlynček na kávu, korenie či orechy. Pri prvotnej konfigurácii je potrebné stiahnuť do smartfónu aplikáciu od Drop, pripojiť mixér pomocou aplikácie od Drop a pripojiť k domácej Wi-Fi. Následne sa už môžete inšpirovať receptami a vytvárať množstvo nových nápojov.

Cenu mixéra zatiaľ nepoznáme, objaviť by sa mal najprv v Thajsku a Kórei, v marci by sa mal rozšíriť na ázijské trhy a potom prísť aj do Európy.