Úvod Menšie kuchynské spotrebiče a roboty Kuchynský robot Bosch MUM5 má zabudovanú váhu aj časovač

Kuchynský robot Bosch MUM5 má zabudovanú váhu aj časovač

70

Nový MUM5 s integrovanou váhou a zabudovaným časovačom je flexibilným pomocníkom s univerzálnym využitím. S integrovanou váhou ušetríte čas, miesto i špinavý riad. Všetky ingrediencie jednoducho odvážite priamo v mise alebo v inom príslušenstve (napríklad v mixéri), a to s presnosťou 5 gramov až do maximálnej celkovej váhy 5 kg.

Kto raz využil pomoc kuchynského robota, sa už bez neho v kuchyni len ťažko zaobíde. Uľahčí totiž nielen pečenie, ale ušetrí množstvo práce aj pri príprave rôznych teplých a studených pokrmov. Zvládne hnietenie, miešanie, šľahanie, ale aj strúhanie, mletie alebo mixovanie. Značka Bosch predstavuje novinky v produktovom rade MUM5, ktoré nadchnú nielen dizajnom, ale aj praktickou integrovanou váhou, ukazovateľom času, kompaktnými rozmermi alebo intuitívnym ovládaním.

Nový MUM5 s integrovanou váhou a časovačom je flexibilným pomocníkom s univerzálnym využitím. S integrovanou váhou ušetríte čas, miesto i špinavý riad. Všetky ingrediencie jednoducho odvážite priamo v mise alebo v inom príslušenstve (napríklad v mixéri), a to s presnosťou 5 gramov až do maximálnej celkovej váhy 5 kg.

Vďaka integrovanému ukazovateľu času budete mať vždy všetko plne pod kontrolou. Či už miesite cesto, šľaháte penu z bielkov alebo mixujete svoje obľúbené smoothie, čas spracovania vždy vidíte priamo na displeji. Tento kompaktný pomocník nezaberie v kuchyni príliš veľa miesta, ale vďaka širokej škále príslušenstva spoľahlivo vykoná množstvo práce.

Vysokokvalitná antikorová misa s objemom 3,9 litra je vhodná tak pre malé množstvá, ako aj na spracovanie až 2,7 kg piškótového cesta alebo 1,9 kg kysnutého cesta. S profesionálnou cukrárenskou súpravou môžete realizovať takmer akékoľvek kreatívne nápady. Obsahuje flexibilnú miešaciu metlu so silikónovým okrajom, metlu na šľahanie (výškovo nastaviteľná a celokovová) a hák na miesenie s ochranou prevodovky.

Výmena miešacích nástavcov je vďaka multifunkčnému ramenu jednoduchá a rýchla, rameno sa zdvihne jednoduchým stisnutím tlačidla. Všetko príslušenstvo možno umývať v umývačke riadu. Otočné kotúče aj cukrársku súpravu po použití jednoducho uložíte do taštičky, ktorá je šitá na mieru rozmerom misy. Príslušenstvo tak nemusíte nikde hľadať, ale máte ho vždy poruke.

Extrémne výkonný 1000 W motor si jednoducho poradí aj s veľmi ťažkými testami. Bez problémov zvládne spracovať aj 1 kg múky spolu s ďalšími prísadami do hladkého cesta. O perfektné premiešanie všetkých surovín do dokonalého cesta sa postará 3D planetárne miešanie. Vysokovýkonné miešanie prebieha v troch smeroch, všetky ingrediencie sa vždy dôkladne zmiešajú a nelepia sa na okraje misy.

Každé príslušenstvo vyžaduje iné nastavenie rýchlosti. Vďaka siedmim rôznym rýchlostným stupňom spracujete suroviny rýchlo, ľahko a presne. Na rýchle rozdrvenie niektorých ingrediencií môžete využiť pulznú funkciu.

Roboty Bosch MUM5 majú v ponuke aj širokú škálu vysokokvalitného dodatočného príslušenstva, ako napríklad zmrzlinovač, mlynček na zrná, food procesor, mlynček na mäso, mixér, nástavec na cukrovinky a ďalšie. Na českom a slovenskom trhu sú aktuálne k dispozícii tri modely, ktoré se líšia škálou príslušenstva. Od základného modelu MUM5XW10 (odporúčaná cena 429 EUR) až po najvybavenejší MUM5XW40 (odporúčaná cena 489 EUR), ktorý má aj mlynček na mäso, plastový mixér s objemom 1,25 litra alebo lis na citrusy.