Úvod Fotoaparáty a kamery Kvalitné termovízie Pulsar a Hikmicro Gryphon

Kvalitné termovízie Pulsar a Hikmicro Gryphon

147

Termovízia má široké možnosti využitia v oblastiach ako poľovníctvo, záchranné a pátracie služby či pri pozorovaní zvery.  Termovízia Hikmicro Gryphon alebo Pulsar Krypton určite patria medzi top modely.

Poďme sa spoločne o tom presvedčiť.

Termovízia Hikmicro

Hikmicro patrí medzi rokmi overené a spoľahlivé značky termovízie, ktorá je obľúbená celosvetovo. Niet sa čomu čudovať, pretože Hickmicro si dáva záležať na tom, aby boli ich zariadenia použiteľné v akýchkoľvek podmienkach. K modelovým radám Thunder, Lynx či Owl pribudol aj Gryphon.

Termovízia Hikmicro Gryphon patrí k horúcim novinkám a je dostupná vo viacerých variantoch.  Tešiť sa však môžete na vysoké rozlíšenie a čistý obraz, OLED displej, možnosť nahrávania videa a merania vzdialenosti. Prevádzková doba je až 8 hodín, v prípade zapnutej WiFi a CVBS 6 hodín.  Stupeň ochrany je IP67, takže zariadenie je chránené proti ponoreniu do vody na 30 minút v hĺbke 1 m a tiež pred vniknutím prachu.

Termovízie Pulsar

Pulsar je bieloruský výrobca termovízií aj nočných videní. Všetky zariadenia sú charakteristické vynikajúcim pomerom ceny a kvality, kvalitným a precíznym spracovaním a prechádzajú neustálym technologickým progresom.

Najnovším modelom termovíznej predsádky je Pulsar Krypton, ktorý je dostupný vo variante  XG50 a FXG50. V oboch prípadoch ide o predsádky s mikrobolometrom s vysokým rozlíšením. Môžete sa tak spoľahnúť na výnimočne ostrý obraz a vysoký kontrast za každých podmienok.

Termovízie Pulsar Krypton sú odolné a celokovové, ale pritom ľahké. Ich spoľahlivosť a odolnosť a ukáže aj v náročnom teréne a za každých klimatických podmienok. Termovízia má vodeodolnosť IPX7, takže jej nevadí dážď, sneh ani prach. Určite oceníte aj vstavaný videorekordér, vďaka ktorému môžete jednoducho vyhotovovať záznamy.

Ktorú si vyberiete vy?

Zdroj obrázka: podnalov.sk