Úvod Domáce reproduktory a soundbary LG má soundbar, dokonale ladiaci s OLED televízormi GX Gallery

LG má soundbar, dokonale ladiaci s OLED televízormi GX Gallery

124
LG GX Soundbar

Luxusný GX Soundbar bude potešením nielen pre uši. Jeho štíhle telo ponúkne prekvapivo slušný výkon, je certifikovaný ako Hi-Res Audio

LG ukázala verejnosti svoj najnovší zvukový panel (soundbar) navrhnutý tak, aby umocňoval zážitok z domácej zábavy a zároveň dokonale zapadol medzi prémiové televízory spoločnosti. Zvukový panel LG GX sa môže pochváliť vynikajúcim zvukom, pokročilými funkciami a sofistikovanou estetikou navrhnutou tak, aby dopĺňali ocenené televízory GX Gallery OLED série LG GX.

LG GX

Novinku môžete namontovať priamo na stenu priamo pod televízor, alebo ju možno upevniť pomocou dodávaného robustného oceľového stojana. S rozmermi 15 x 144,6 x 3,25 (výška x dĺžka x šírka) cm je zvuková lišta GX na šírku identická ako 65-palcový televízor LG GX Gallery. Jadrom dizajnu LG je filozofia kompletného televízneho systému, ktorý sa dokáže harmonicky zmestiť do daného priestoru – koncept, ktorý dizajnéri spoločnosti LG označujú ako „pridanie priestorovej hodnoty“.

LG GX Soundbar

Zvukový panel LG GX poskytuje vynikajúci zvuk vďaka štandardom Dolby Atmos ako aj  DTX: S pre trojrozmerný zvuk. Reproduktor je kompatibilný so systémom Dolby Vision prostredníctvom 4K pass-through, čo umožňuje najlepšiu možnú kvalitu obrazu a zvuku pre skutočne zážitky z domáceho kina. Dodávaný subwoofer sa bezdrôtovo pripája k zvukovej doske. Reprodukuje nízkofrekvenčné basy odkiaľkoľvek v miestnosti a pridanie súpravy bezdrôtových zadných reproduktorov spoločnosti LG (model SPK8, predáva sa samostatne) poskytuje ešte viac energie a vernejší pocit priestoru.

LG GX Soundbar

Jednoduché ovládanie

Zvukový panel LX GX poskytuje vylepšené užívateľské pohodlie a jednoduché možnosti pripojenia vrátane vylepšeného zvukového spätného kanála (eARC) a bluetooth. Vďaka svojej väčšej šírke pásma poskytuje eARC veľké množstvo podporovaných zvukových formátov s vysokým rozlíšením ako sú Dolby True HD a DTS Master Audio, zatiaľ čo Bluetooth umožňuje jednoduché a ultra kvalitné prenosy zo smartfónov alebo tabletov.

LG GX Soundbar

Zvukový panel LG GX je taktiež certifikovaný ako Hi-Res Audio a ponúka bezstratové prehrávanie pri 24bit / 96 kHz. Reproduktor vytvára podrobný, prirodzený zvuk pri prehrávaní zvukových súborov s vysokým rozlíšením alebo pri konverzii konvenčných zvukových formátov. Vstavaná funkcia LG AI Sound Pro analyzuje a automaticky aplikuje najlepšie nastavenia zvuku bez ohľadu na obsah a stará sa o maximálny pôžitok z počúvania. Predaj novinky odštartuje LG ešte v tomto mesiaci v Európe, Severnej Amerike, Ázii a na ďalších kľúčových trhoch. Cena by mala štartovať na sume 1300 eur.