Úvod Chladničky a mrazničky Ikonická chladnička LG InstaView oslavuje milión predaných kusov

Ikonická chladnička LG InstaView oslavuje milión predaných kusov

82
LG InstaView

Špičková chladnička InstaView Door-in-Door spoločnosti LG Electronics zaznamenala v júni významný míľnik. Od svojho uvedenia v roku 2016 dosiahla celosvetový predaj milión kusov.

Veľkokapacitná chladnička InstaView od spoločnosti LG s priemerným predajom viac ako 700 kusov každý deň je k dispozícii v približne 150 krajinách na šiestich kontinentoch.

LG InstaView
Rôzne modely chladničiek LG InstaView

Táto americká chladnička sa môže pochváliť nielen štýlovou estetikou, ale najmä zmysluplným riešením, ktoré získalo najprestížnejšie ocenenia za dizajn. Spomenúť môžeme Red Dot Design Award alebo cenu iF Design Award.

Za svoje meno vďačí špeciálnemu panelu vo dverách, ktorý sa môže premeniť na priehľadné okno iba dvoma klopnutiami na tento panel. To umožňuje majiteľom poznať obsah chladničky bez otvorenia dverí, čím sa znižuje strata studeného vzduchu. Okrem funkcie InstaView ponúka systém Door-in-Door ľahký prístup k obľúbeným nápojom či občerstveniu.  Zároveň stále minimalizuje vystavenie priestoru hlavnej chladničky vzduchu izbovej teploty, čo pomáha znížiť stratu studeného vzduchu o viac ako 41 percent.

LG InstaView

Pre uspokojenie rastúceho dopytu po smart chladničkách spoločnosť LG pridala túto funkciu do viacerých modelov vo svojej ponuke. InstaView tak získali chladničky s francúzskymi dverami či chladničky Side-by-Side. Populárnu technológiu ale po novom nájdete aj v iných spotrebičoch LG ako napríklad vínnej pivnici LG SIGNATURE alebo modeloch z rodiny ThinQ.

Chladničky LG InstaView sa cenovo pohybujú – v závislosti od konkrétneho modelu a rozmerov – v cenovom pásme približne od 1 500 do 3 000 eur.