Úvod Inteligentný dom LG má klimatizáciu s rozpoznávaním hlasu a elegantnú čističku vzduchu

LG má klimatizáciu s rozpoznávaním hlasu a elegantnú čističku vzduchu

451

Na tohtoročnom veľtrhu CES 2018 v Las Vegas spoločnosť LG Electronics je pripravená ukázala veľa noviniek v rôznych sektoroch trhu. Jedným z nich je úprava vzduchu, v ktorej sa chce LG presadiť čističkou vzduchu PuriCare. Tento nový produkt obsahuje jemný prachový senzor DualCool ThinQ a technológiu rozpoznávania hlasu DeepThinQ.

LG PuriCare automaticky odstraňuje jemné prachové čiastočky zo vzduchu a začne filtrovať vzduch keď senzory zaregistrujú jeho zníženú kvalitu. Monitoring kvality vzduchu funguje aj keď je samotný systém PuriCare deaktivovaný. Zariadenie má decentný valcovitý dizajn, vďaka čomu dokáže čistiť vzduch vo všetkých smeroch a efektívnejšie, dosah vyfukovania očisteného vzduchu je až 7,5 metra. Poradí si tak aj s väčšími miestnosťami a vyzerá to tak, že je dobrým riešením aj pre domácnosti s malými deťmi a zvieratami.

Na CES LG predstavila aj DualCool ThinQ Stand Inverter Air Conditioner. Dizajnovo vydarená klimatizačná jednotka disponuje rozpoznávaním hlasu, takže obyvatelia domácnosti môžu celkom jednoducho meniť teplotu v akejkoľvek izbe, stačí sa jednotke prihovoriť.

Zdroj: homeappliancesworld.com