Úvod Quanta WHITE LG na výstave CES predstaví bezkáblový vysávač s mopom a aj robotický...

LG na výstave CES predstaví bezkáblový vysávač s mopom a aj robotický mop

385

Najväčší prínos pre oba prístroje sľubuje technológia Power Drive Mop, ktorá zabezpečuje adekvátne dávkovanie vody pre dokonalú čistotu podlahy bez zanechávania mláčok.

LG CordZero A9 a CordZero Robotic Mop sú dve horúce novinky, ktoré LG onedlho predstaví na výstave CES v Las Vegas. Obe novinky sú, ako je jasné už z ich názvu, bezkáblové. Zatiaľ čo prvý model, CordZero A9 ponúkne vysávanie aj umývanie pomocou mopu využitím jedného prístroja, umývací podlahový robot spája výsledky práce tak oddelenia domácich spotrebičov ako aj robotiky.

Najväčší prínos pre oba prístroje sľubuje technológia Power Drive Mop. Tá zabezpečuje adekvátne dávkovanie vody pre dokonalú čistotu podlahy bez zanechávania mláčok. Podľa podlahy si užívateľ množstvo dodávanej vody môže aj sám regulovať či úplne vypnúť.

Vysávač CordZero A9 umožňuje veľmi rýchlu a jednoduchú výmenu nástavcov zo suchého vysávania na mokré mopovanie a naopak. Používa výkonný LG Smart Invertor Motor a balenie obsahuje aj praktický stojan s dobíjaním. Majitelia pôvodného modelu CordZero A9 si taktiež v prípade záujmu môžu dokúpiť systém Power Drive Mop.

CordZero Robotic Mop zase používa technológiu Dual Eye, ktorá vďaka svojej kamere v prednej časti lepšie rozpoznáva objekty pred sebou. Pomocou praktickej aplikácie užívateľ lepšie definuje oblasti, ktoré treba vyčistiť.

Čítajte viac –  Brava jet m6: Robotický mop na suché aj mokré čistenie

Pokiaľ má majiteľ tak nový CordZero Robotic Mop ako aj autonómny vysávač CordZero R9, vďaka pripojeniu na wi-fi dokáže pohodlne oba prístroje synchronizovať a využiť tak pre maximálnu efektívnosť čistenia. Viac sa dozvieme už na budúci týždeň počas výstavy spotrebnej elektroniky CES v Las Vegas.