Úvod Chladničky a mrazničky Nové chladničky LG vám pomôžu sa lepšie postarať o potraviny

Nové chladničky LG vám pomôžu sa lepšie postarať o potraviny

148

Novinky predstavené počas podujatia IFA 2020 predlžujú životnosť potravín, čo pocíti aj vaša peňaženka

LG pomáha zákazníkom realizovať ich vysnívané kuchyne predstavením nových modelov chladničiek na veľtrhu IFA 2020. Ukázal vylepšenú chladničku InstaView Door-in-Door s UVnano, vynovené chladničky s mrazničkami a najnovšiu chladničku InstaView ThinQ. Tieto nové modely kuchynských spotrebičov pridávajú k už tak dosť pôsobivému zoznamu funkcií a demonštrujú odhodlanie spoločnosti LG poskytnúť zákazníkom väčší výber a pomôcť vylepšiť ich kulinársky život.

LG Fridge Freezer
LG Fridge Freezer

Najnovšia kuchynská inovácia spoločnosti LG využíva silu svetla na zlepšenie zdravia a hygieny. Dverová chladnička LG InstaView s technológiou UVnano využíva technológiu ultrafialového LED osvetlenia na dezinfekciu výstupov dávkovača vody raz za hodinu (alebo kedykoľvek manuálne) na odstránenie až 99,99 percenta baktérií a vírusov. Vďaka technológiám LINEAR Cooling a DoorCooling + InstaView vytvára optimálne podmienky pre čerstvejšie potraviny. Chladenie LINEAR minimalizuje výkyvy teploty (hlavný vinník kazenia potravín)pre presnejšiu kontrolu, zatiaľ čo DoorCooling + rovnomerne chladí celú chladničku distribúciou silného prúdu vzduchu zo strategicky umiestnených vetracích otvorov. Výrobník ľadu umiestnený v zásuvke mrazničky produkuje Craft Ice, dvojpalcové guľôčky ľadu, ktoré sa pomaly topia a udržiavajú nápoje dlhšie chladné.

LG InstaView s UVNano
LG InstaView s UVNano

Dvojica chladničiek a mrazničiek LG je navrhnutá tak, aby sa ľahko vošli do štandardných kuchynských skriniek. Zaujme ich čistý a minimalistický vzhľad. Ploché dvere a závesy s nulovou vôľou sú ideálne na inštaláciu priamo pri stene. Tieto jednotky taktiež obsahujú technológie ako LINEAR Cooling a DoorCooling +, ale aj Metal Fresh, metalický povrch aplikovaný na zadnú vnútornú stenu, ktorý zariadeniam dodáva punc prémiovej elegancie.

LG InstaView ThinQ
LG InstaView ThinQ

Najnovšia chladnička LG InstaView ThinQ výrazne zjednodušuje správu ingrediencií, nakupovanie potravín, varenie a dokonca aj čistenie. Akýkoľvek predmet umiestnený vo vnútri alebo odstránený z chladničky je automaticky sledovaný pomocou pokrokovej technológie rozpoznávania od spoločnosti LG. Umelá inteligencia AI Connect ponúka vlastníkom chutné návrhy jedál na základe inventára potravín, informuje čističku vody o tom, koľko vody je potrebné na prípravu jedla, nastaví pripojenú rúru na správnu teplotu podľa receptúry a dokonca si vyberie aj optimálny umývací cyklus pre umývačku riadu na základe jedla.

Všetky novinky budú počas septembra k dispozícii na stránke http://Exhibition.LG.com.