Úvod Ostatné Respirátor budúcnosti podľa LG

Respirátor budúcnosti podľa LG

99
LG PruiCare Wearable Air Purifier
LG PruiCare Wearable Air Purifier

LG PuriCare Wearable Air Purifier sa spolu s ostatnými novinkami ukáže onedlho v Berlíne

LG PuriCare Wearable Air Purifier rieši dilemu nekonzistentnej kvality domácky vyrobených rúšok ako aj nedostatočnosť jednorazových rúšok. Čistička vzduchu PuriCare Wearable Air Purifier používa dva H13 HEPA filtre, ktorú sú podobné filtrom používaným v domácich čističkách vzduchu.

LG PruiCare Wearable Air Purifier
LG PruiCare Wearable Air Purifier

Vysoko výkonné vymeniteľné filtre, ktoré využívajú najnovšie poznatky spoločnosti LG v oblasti čistenia vzduchu, umožňujú zariadeniu PuriCare Wearable dodávať čerstvý, čistý vzduch tak v interiéroch ako aj exteriéroch. Vďaka dvojitým ventilátorom a patentovanému dýchaciemu senzoru umožňuje čistička vzduchu nasávanie čistého a filtrovaného vzduchu, zatiaľ čo dýchací senzor deteguje cyklus a objem dychu používateľa. Podľa toho následne upravuje oba trojrýchlostné ventilátory. Tie sa automaticky zrýchľujú, aby napomáhali nasávaniu vzduchu, a spomaľujú, aby sa znížil odpor pri výdychu.

Čistička LG PuriCare Wearable Air Purifier je ergonomicky navrhnutá na základe rozsiahlej analýzy tvárí. Na tvári používateľa sedí pohodlne, aby sa minimalizoval únik vzduchu okolo nosa a brady. Konštrukcia a nízka váha umožňujú pohodlné nosenie jednotky počas viacerých hodín. Efektívna a ľahká batéria s kapacitou 820 mAh ponúka až osem hodín prevádzky v eco-režime a dve hodiny pri plnom nasadení.

LG PruiCare Wearable Air Purifier
LG PruiCare Wearable Air Purifier

Inovatívný pomocník spoločnosti LG prichádza navyše s riešením, ktoré pomáha zachovať maximálnu možnú hygienu medzi použitím čističky. Jedinečný obal vybavený UV-LED svetlami, ktoré ničia škodlivé mikroorganizmy, môže dokonca masku nabiť a posielať upozornenia do mobilnej aplikácie LG ThinQ (dostupné pre Android aj iOS). Užívateľ sa tak dozvie, kedy je potrebné filtre vymeniť, alebo v akom stave je nabíjanie.

LG PuriCare Wearable Air Purifier bude na vybraných trhoch k dispozícii už od štvrtého štvrťroka, pričom viac sa o pripravovaných produktoch dozvieme už onedlho, počas virtuálne výstavy IFA 2020 v Berlíne.