Úvod Klimatizácie, odvlhčovače, čističky vzduchu Čističky LG PuriCare nielen čistia vzduch, ale ho aj osviežia a revitalizujú

Čističky LG PuriCare nielen čistia vzduch, ale ho aj osviežia a revitalizujú

96
LG PuriCare Commercial
Komerčné riešenie LG PuriCare

LG rozširuje svoju ponuku modelov PuriCare, ktoré sa okrem čistoty starajú aj o ideálnu vlhkosť

Rastúci záujem spotrebiteľov o výhody čistého a čerstvého vzduchu v interiéri sú v súčasnej dobe absolútne pochopiteľné. Skôr nás zaujíma, prečo sa o to, čo dýchajú nezaujímali už skôr. Okrem neustále zväčšujúceho sa množstva nečistôt vo vzduchu má jeho kvalita silný vplyv aj na naše zdravie. Teraz v lete nás to možno ešte netrápi, no onedlho začne vykurovacia sezóna a domácnosti obsadí absolútne suchý vzduch.

LG PuriCare
Rodina LG PuriCare

Rodina PuriCare plánuje ponúknuť tak potrebnú úľavu od zlých vnútorných podmienok ovzdušia spôsobených priemyselným znečistením alebo miestnymi poveternostnými javmi, ako sú búrky prachu a piesku. S prenosnými modelmi napájanými batériami, modelmi pre domácnosti a riešeniami navrhnutými pre väčšie komerčné priestory môže komplexná séria LG PuriCare pomôcť vytvoriť zdravšiu atmosféru v akomkoľvek prostredí.

Vlajkový spotrebiteľský model je LG PuriCare 360​​°. Ide o čističku vzduchu, ktorá umožňuje osviežiť a revitalizovať vzduch na skutočne veľkých plochách. Čistička vzduchu bez námahy tlačí prúdenie filtrovaného vzduchu až do vzdialenosti 7,5 metrov pomocou funkcie Clean Booster, ktorá po zapnutí zdvíha čističku a otáča ju tak, aby sa filtrovaný vzduch rovnomerne distribuoval do celej miestnosti.

LG PuriCare 360 a PuriCare Mini
LG PuriCare 360 a PuriCare Mini

Novinkou roku 2020 je PuriCare Air Purifier Pet s filtrom, ktorý eliminuje nepríjemné pachy – dokonca aj pachy domácich miláčikov – až o 55 percent efektívnejšie ako LG PuriCare 360​​°. Okrem toho funkcia Pet Mode zvyšuje výkon až o 35 percent, aby lepšie zachytávala prach a tvrdohlavé vlákna kožušiny a vlasov spôsobujúcich alergiu. Okrem toho je najnovší čistič vzduchu v spoločnosti vybavený bezproblémovým filtrom Easy Change, ktorý je možné rýchlo oddeliť a nahradiť.

LG PuriCare Pet
LG PuriCare Pet

Kompaktné, no vysoko efektívne zariadenie LG nazvalo PuriCare Mini. Ide o prenosné riešenie pre čistý vzduch kdekoľvek a kedykoľvek. Bezdrôtový prenosný čistič vzduchu má podobnú veľkosť a váhu ako pollitrová plastová fľaša s vodou. Viete si ho tak vziať kamkoľvek so sebou. Na jedno nabitie vydrží až 8 hodín.

LG PuriCare Mini
LG PuriCare Mini

Veľké priestory má na starosti čistička s pokrytím až 158 metrov štvorcových. Tento „pracovný kôň“ je ideálny pre veľké priestory, salóniky, konferenčné miestnosti a kaviarne. Pre filtráciu používa dva výkonné ventilátory na to, aby udržal čistý vzduch až do vzdialenosti 12 metrov.

LG PuriCare Commercial
Komerčné riešenia z rodiny LG PuriCare

LG PuriCare 360° a PuriCare Mini sú na kľúčových trhoch k dispozícii  už dnes (Ázia, Severná Amerika a Stredný východ), zatiaľ čo PuriCare Pet a Commercial PuriCare (pre veľké priestory) sú dostupné v krajinách Ázie a Blízkeho východu.