Úvod Quanta SMART ThinQ: LG vylepšuje ovládanie svojich inteligentných zariadení, pôjde to aj hlasom

ThinQ: LG vylepšuje ovládanie svojich inteligentných zariadení, pôjde to aj hlasom

335

Aplikácia LG ThinQ ponúka jednoduchšiu a intuitívnejšiu kontrolu spotrebičov, ktorá je možné aj prostredníctvom hlasového asistenta a užívateľom šetrí aj čas

Inteligentná domácnosť funguje najlepšie pokiaľ je jej ovládanie jednoduché a jednoznačné. LG aj preto svojim zákazníkom prináša vylepšenú aplikáciu ThinQ. Táto aplikácia ponúka veľmi intuitívne ovládanie všetkých smart zariadení od LG v domácnosti.

Ide zároveň o prvú aplikáciu tohto typu, ktorá využíva služieb hlasom ovládaného Google Assistant. Vďaka nemu dokážete veľmi jednoducho ovládať tieto zariadenia ako aj monitorovať pomocou jednoduchých hlasových pokynov.

Vynovená aplikácia ThinQ spolupracuje aj s hlasovým asistentom.

 

Navyše, LG využíva aj umelú inteligenciu (AI) vo forme proaktívnej zákazníckej starostlivosti. Takto užívateľov informuje o potenciálnych problémoch ešte pred ich vznikom. Vďaka tomu pomáha optimalizovať efektivitu týchto zariadení ako aj predlžovať ich životnosť pomocou jednoduchého navádzania ku správnemu zaobchádzaniu s týmito spotrebičmi.

Čítajte viac: ThinQ: Smart práčka od LG za vás nastaví aj optimálny prací program

Pomocou tejto aplikácie a prepojenia na konto Amazon si napríklad viete nastaviť automatické dopĺňanie chýbajúcich čistiacich prostriedkov, ktoré môžu byť doručené až ku vašim dverám. Novinkou je aj funkcia  Smart Care. Tá sa pri spojení s chladničkou ľahko naučí čítať vaše správanie a okrem pravidelného servisu optimalizovať svoju životnosť a životnosť potravín správnym využitím režimu spánku.

Smart pairing (inteligentné párovanie) naopak dokáže prepojiť pračku so sušičkou, ktorá dokáže podľa vybraného programu prania zvoliť najlepší spôsob sušenia. Šikovné.