Úvod Quanta BLACK LG predstavuje aktívne potláčanie hluku vo svojich slúchadlách z rodiny TONE Free

LG predstavuje aktívne potláčanie hluku vo svojich slúchadlách z rodiny TONE Free

105
LG TONE Free FN7
LG TONE Free FN7

Špeciálne puzdro s UV svetlom využije voľný čas na ničenie baktérii

LG Electronics rozširuje svoju rodinu LG TONE Free predstavením zatiaľ najvyspelejších skutočných bezdrôtových slúchadiel do uší. Model LG HBS-FN7 ponúkajú všetky výhody svojho súrodenca LG HBS-FN6 a pridáva niečo navyše. Intuitívne užívateľské prostredie, neuveriteľne pohodlné nosenie, výkonnú  izoláciu šumu, prémiový zvuk vyladený spoločnosťou Meridian a hygienické nabíjacie puzdro UVnano dopĺňa aktívne potlačenie hluku (ANC).

LG TONE Free FN7
LG TONE Free FN7

LG TONE Free FN7 nadväzuje na už aj tak silnú pasívnu izoláciu šumu modelu LG TONE Free FN6 neutralizáciou externých zvukov pomocou troch mikrofónov v každom slúchadle, ktoré monitorujú zvukové vlny prichádzajúce zo všetkých strán. Nastaviteľné ušné gély s patentovaným twist-fit dizajnom Vortex Ribs poskytujú tesnejšie umiestnenie v ušiach aby sa minimalizoval presah vonkajšieho hluku. Po aktivácii ANC sú zvuky okolia takmer úplne neutralizované, vďaka čomu sú všetky tóny a hlasy čistejšie a prirodzenejšie, bez straty detailov z maximálnej hlasitosti. Či už ste v lietadle, v kaviarni alebo na hlučnej ulici, všetko znie, akoby ste sa nachádzali v tichom pohodlí vášho osobného priestoru.

Puzdro UVnano

Rovnako ako všetky slúchadlá LG TONE Free, aj slúchadlá HBS-FN7 obsahujú technológiu Meridian Audio, renomovanej britskej spoločnosti zaoberajúcej sa zvukovými technológiami. Vďaka technológii Digital Signal Processing, ktorú spoločnosť Meridian zdokonaľuje už viac ako 25 rokov dokáže LG TONE Free FN7 vytvoriť realistickú zvukovú kulisu. Tá simuluje zážitok z počúvania skutočných reproduktorov, a zároveň poskytuje vokály s čistou čistotou a poslucháča úplne vtiahne do deja.

LG TONE Free FN7
LG TONE Free FN7

Nastavenia zvuku Meridian EQ, ktoré sú dostupné prostredníctvom aplikácie LG TONE Free, (k dispozícii pre zariadenia so systémom Android aj iOS) poskytujú zvýšený zážitok z počúvania prostredníctvom štyroch prispôsobených predvolieb. Natural pre čistý a vyvážený zvuk, Immersive pre trojrozmernejší výkon, Bass Boost pre extra výkon a hĺbku a funkcia Treble Boost prináša vyššiu čistotu vokálov. LG TONE Free FN7 sľubujú aj plnšie a bohatšie basy s vysoko kvalitnými meničmi naplnenými silikónom, membránu so silnejšou kovovou vrstvou a hustejšiu textúru tlmičov pre lepšie rozlíšenie stredných a vysokých frekvencií.

LG TONE Free FN7
LG TONE Free FN7

Model HBS-FN7 prichádza na trh s inovatívnym nabíjacím puzdrom LG UVnano. Puzdro pomocou ultrafialového svetla pomáha udržiavať čistotu uší nositeľa tým, že eliminuje 99,9 percent baktérií E.coli a S.aureus na vnútornej sieťovine slúchadiel.  LG TONE Free FN7 prichádzajú najprv na trh v Južnej Kórei, od štvrtého štvrťroka však budú k dispozícii aj na kľúčových trhoch Severnej Ameriky, Európy a Ázie.