Úvod Počítače Logitech G predstavil krátku bezdrôtovú mechanickú hráčsku klávesnicu

Logitech G predstavil krátku bezdrôtovú mechanickú hráčsku klávesnicu

35
Logitech G

Plnohodnotná bezdrôtová kompaktná klávesnica Logitech G ponúka rovnaké špičkové technológie ako oceňovaný model G915, ale v krátkej verzii bez numerického bloku

S novou klávesnicou Logitech G, presnejšie s modelom G915 TKL nepotrebujete na hranie toľko miesta, no má však všetky nevyhnutné hráčske klávesy a dá sa ľahko prenášať napríklad na LAN party. Na zadnej strane je aj priestor pre uloženie bezdrôtového USB adaptéru Lightspeed.

Logitech G

Vďaka absencii numerickej časti možno mať myš bližšie ku klávesnici – táto prirodzenejšia poloha rúk prináša lepšie sústredenie a menšiu únavu, čo sú pre hráčov dôležité aspekty.

Táto špičková ultratenká klávesnica je vybavená oceňovanú bezdrôtovou technológiou Logitech G Lightspeed s bleskurýchlou odozvou 1 ms a batériou s výdržou až 135 dní nepretržitého bezdrôtového hrania pri vypnutom podsvietení (za predpokladu 8 hodín hrania denne). Je to prvá bezdrôtová RGB herná klávesnica od Logitech G bez numerického bloku s technológiami  Lightspeed a Lightsync.

Logitech G

Vďaka druhej z nich si možno prispôsobiť podsvietenie klávesnice s 16,8 miliónom farieb pomocou programu Logitech G Hub. S RGB podsvietením možno  po jednom nabití batérie hrať nepretržite až 40 hodín.

Mechanické hráčske klávesnica G915 TKL sú vybavené aj nízkoprofilovými GL mechanickými klávesovými spínačmi, ktoré majú polovičnú výšku oproti štandardným 2mm mechanickým klávesovým spínačom a umožňujú tak o 25% rýchlejší aktiváciu a pohodlnejšie písanie.

Podľa svojich herných preferencií si možno vybrať klávesnicu so spínačmi GL Linear, GL Tactile alebo GL Clicky. Verzia Linear ponúka plynulé stláčanie kláves, zatiaľ čo verzia Tactile poskytuje zreteľnú hmatovú odozvu hráčom, ktorí uprednostňujú priamu spätnú väzbu. Verzia Click má zvukovú aj hmatovú odozvu.

Nová bezdrôtová klávesnica bez numerického bloku  G915 TKL by mala byť k dispozícii v júni 2020 aj na Slovensku, cena bude mierne pod hranicou 230 eur.