Úvod Herné konzoly, hry, virtuálna realita Logitech G prináša špičkové herné volanty G923 s technológiou Trueforce

Logitech G prináša špičkové herné volanty G923 s technológiou Trueforce

141
Trueforce

Pretekársky volant s pedálmi Logitech G923 má nový systém spätnej odozvy Trueforce, sľubujúci ešte reálnejší zážitok a lepší výkon pre hráčov pretekárskych simulátorov

Logitech G, predstavuje volant Logitech G923 s pedálmi –  výkonnú hráčsku perifériu pre pretekárske simulátory. Obsahuje nový špičkový systém spätnej odozvy Trueforce, ktorý spolupracuje s fyzikálnym a zvukovým herným enginom, aby hráčom sprostredkoval mimoriadne verný pocit skutočných pretekov.

Trueforce je špičková proprietárna technológia spätnej odozvy, ktorá prináša revolúciu v možnostiach závodných hier. Využitie hernej fyziky a zvuku v reálnom čase umožňuje hráčom viac než kedykoľvek predtým vnímať veci ako je rev motora, trakcia pneumatík, terén trati a spätná odozva volantu. Technológia komunikuje priamo s hernými enginmi a spracováva dáta až 4000× za sekundu, aby zvýšila autenticitu herného prostredia a všetkých detailov podporovaných hier.

Logitech G923, navrhnutý pre moderné závodné simulátory, sa môže pochváliť brúseným kovovým volantom s koženým poťahom pre maximálne pohodlie hráča a prepracovanými nablýskanými pedálmi. Má tiež rad nových alebo vylepšených funkcií.

  • Programovateľné ovládanie dvojitej spojky – umožňuje pretekárom vybočiť ľahšie a rýchlejšie z dráhy pomocou programovateľnej dvojitej spojky, ktorá podporuje maximálnu trakciu s minimom dymu zo spálených pneumatík.
  • Vstavaný indikátor otáčok – farebné LED indikátory ukazujú rozsah otáčok motora a upozorňujú pretekára, keď zasiahne do červeného pásma.
  • Ovládacie prvky na volante – do volantu sú zabudované ovládacie prvky pre Xbox, ponúkajúce dokonalú kontrolu na dosah prstov.
  • Progresívne brzdové pedále – nový brzdový pedál s progresívnou pružinou pre citlivejšiu odozvu, reálnejší zážitok a lepšie ovládanie.
  • 24-polohový otočný volič – vstavaný otočný volič umožňuje nastaviť trakciu, krútiaci moment, automatické riadenie stability, brzdnú silu a ďalšie parametre.

Cena a dostupnosť

Pretekársky volant s pedálmi Logitech G923 príde na trh v auguste 2020 za odporúčanú  maloobchodnú cenu 399 eur a bude spolupracovať s PlayStation 4 a PC. Bude tiež vedieť spolupracovať s PlayStation 5